bugün

bakire olmayan hatunları ayartmak için kullanılan cümle.
Ben gavatim demenin farkli bir yolu.

Edit : bakire olmayan kiz nasil oluyor amk onuda anlamis degilim.
benim bu.

sevdiğim kadın ise ne yapayım amk tamam zoruma gider gibi olsa da kız o ilişkiden pişman ise ve aşıksam bu iş olur. ben de sizin gibiydim bakire bayan derdim ama sevmek çok başka.
çağdaşlık kelimesi kendinden utandı.
o kadar kızla seviştik, birileri alacak elbet onları da. ama ben değil.

edit: ulan birileri benim eski sevgililerimden biriyle evlenmiş galiba. eksilemeyin puştlar karmam düşüyo.
Çağdaşlık ilericilik, bir kadını 2.el sıfatına sokup onu alıyorum ben bakın işte demekle olmaz.

Seviyorsan iş bitmiştir. açık dukkan kapalı dukkan fark etmez. büyükte konuşulmaz.
sevgiye inanan kadını meta olarak görmeyen erkek söylemi, helal olsundur.
Bu eylemi gerçekleştireceklerin benimle irtibata geçerek ilk adımı atmalarını öneririm.*
amaç sözlükteki bakire olmayan kızları ifşa etmek ve ağa düşürmek. kar amacı güden önerme.
cok buyuk eksiklik dimi uckurunun zevki icin mi? Yada egonu tatmin etmek icin mi. Herseyimiz sekilden ibaret yurdumda icine baksan bombos...
bakire olmayan bir kız hayalleriyle oynandıysa. bir gereksiz adamın kurbanı olup mağdur olmuş ise. bu kız ev demi kalacak. illa ki birisiyle evlenecek. ve yaptığı hataların farkına varıp eşine inanılmaz bir derecede sadık kalacak. bakire olan bir kızla evlenip karaktersiz çıkıp ya eşini aldatırsa ne olacak. bu konuda ön yargılı olmamak gerekir.

bir atasözü ile.

başkasının namus perdesini yıkan, kendi namusunu açmış olur...mansur b ammar..
kız kendi elinde olmayan bir durumdan dolayı bakire değilse evlenilir tabi, ama kendi isteğiyle bakireliğini bozmuşsa o ancak bakireliğini kendi isteğiyle bozmuş pis bir erkek ile evlenebilir.
bulursan söyle inan bende evlenirim diyesimin geldiği cümle *