bugün

dini veya duygusal düşüncelerle kendi de bakir olup bakire bir kızla evlenmek isteyenlere saygım sonsuz fakat kendini doğru kişiye saklama düşüncesini hiç anlayamadım. evlendiğinin doğru kişi olduğunu nereden bilebilir ki insan? 1 yıl süren evlilikler olduğu gibi 10 yıl süren beraberlikler de var. hoş süre de her şey demek değil manevi açıdan evlilikten daha tatmin edici bir beraberliği olabilir insanların. hani bir şeyi savunuyorsun da, bari gerekçen mantıklı olsun...
kişiye göre değişir. Beyinler bakire olsun yeterki.
*diktirilip yutturulmuş bakire kızla evlenmekten iyi midir bilmem.
bilinçli yapılan bir evlilikse, sorun olmayan bir evliliktir ve doğaldır.

meğerki, aldatmaca olmaya.
yatakta kendine güvenemeyen erkeklerin korkulu rüyasıdır. hala kendisinin sekse ihtiyacı oldugunu kadının sadece erkegi tatmin için var oldugunu düşünenler için ayıptır. ayrıca bakire olmayan kadınla evlenmek istemeyen bakir olmayan erkeklerin, kiminle seviştigi ya da sevişecegi sorunsalını dogurur.

ayrıca aşka inanan kadın kendini saklar diyen erkeklerin kaçı kendini "kadınına" saklıyor?
bi "olmayan kızla evlenmek kadar bakire" değildir.
o begenmediginiz bakire olmayan kadin 'gel seviselim' dese, 1 saate bombos olur buralar. boyle de seref yoksunusunuz.
mantıklı olanıdır. seksi bilen, seksi yaşamış biri ile girilen ilişki daha tatlıdır. hatta bakire kız ile girilen ilişki insana
zül gelir.
hayır en kötü sen boz sonra evlen. en kötü hani.
ama tadına bakmadan alma şu karpuzu, patlarsın.
Zorlamayı ve kan gormeyi sevmeyen erkeklerin izlediği yol haritası. Eğerki muhafazakâr ailede yetişmemişse, sorun etmeyen, tek amacı biraz daha ayırmak olan erkeklerin kolay yoldan mutlu olma sebebidir. Gerek anal, gerekse normal yoldan o malum şeyi yapmak isteyen ve bu işte fanteziyi gözeten erkeklerin olmazsa olmaz seçimidir.
herkesin bakış açısı, dünya görüşü farklıdır. şunu bilirim kızlar güvenmediği erkekle yatmazlar. güvenmiştir birine ve birazda içkide karışınca bakirelik gitmiştir. e madem gitti devamlı yapılmıştır. sonra adam bunu bırakınca ya da ayrıldıklarında kız öyle kalır. hüzünlü bir hikayedir aslında, bakmayın. seviyorsanız eğer evet o olacak hayatımın kadını diyorsanız, bakirelik, önceden ne yaşadın anlat! gibi diyaloglara girmeyeceksiniz dostlar.
bakir bir erkek için yüz karası durumdur. erkekliğinden şüphe edilmelidir. her şey aşk değildir. dün nefsine sahip çıkmayı beceremeyen aciz bir kaşar yarın da aynı acziyete düşecek ve erkeğini lekeleyecektir.

edit: genç kaşarlar rahatsız.

edit 2: eksileyene kadar mesaj atıp kendinizi savunun, haklı yanını gösterin ben de bakire olmayan kadın alıcam. sadece eksi, çünkü savunulacak bir tarafı yok.

edit 3: bisikletten düştüm, tecavüz vs. vakaları haricinde sen git hopla zıpla sonra ay benle evlenmiyor bana kaşar diye eksile. vay anasını.
Evlenme şartlarında ' bakire olmak' diye bir koşul yoksa neden evlenilmesin?
Benim nezdimde pek problem değildir.

Ama bu din gibi bir konu. Bireysel yani.

Kişinin inanışı farklıdır. O tapar allaha, dinler hazreti muhammed' i mümin olur, öbürü isa' ya inanır hristiyan olur. Örnek çoğaltmak mümkün. Bu bir inanç ve tercih meselesidir. Coğrafi konum etkisini burada es geçiyorum. Çoğu insan doğduğu yerdeki toplumun dinine doğuştan bağlı olur ve böyle devam eder. istisnalar var mıdır ? Evet.

Bakire olmayan kızla evlenmek, bu da tercih meselesidir.

X kişisi ilk olmak ister belki.

Y kişisi de hangi ilk hala benimle diyo olabilir, kızın geçmiş ilişkilerine kafayı takmaz, geleceğe birlikte güvenle yürür.

Önemli olan X ve Y kişisinin birbirine saldırmadan, ağzından tükürükler saçarak küfür etmeden birbirine anlayış göstermesi. Hoşgörü değil, anlayış. Hoşgörü, yani hoş görmek birinden kendini üstün görüp onu affetme manası taşır, onun davranışlarını alttan almaktır. Anlayış gerek. Toplumumuza, yani bizlere.
erkek ile evlenilmeyeceğine göre, uygundur.

ayrıca bakir olmayan ile ilişki daha kolay olup nazını, tuzunu başkası çekmiştir.

bakire olmayan kızla evlenilir de, sevişilir de, yemek bile yapılır...

takmayın, yapın.
kız bu benim olmalı dedirtebildikten sonra 1500 kere evlenilir. Yeter böyle kadın bulunabilsin.
evlenecek yaşa kadar pompaya devam, evlenme yaşı gelince bakire arar. (bkz: türk erkeği)
deneyimli olsun bizim olsun.. ha ilk ha son ?..
beni eski sikiştiktikleriyle karşılaştırması ihtimali midemi bulandıracağından asla evlenmem.
sevmek anahtar kelimedir .
evlenilir tercih meselesidir.
bekaret zarı dikimi bugün 1000 liraya halledilebilecekken, eşim, karım dediğin insanın sana bir ömür yalan söylemiş olma ihtimali ile yaşaman ne kadar mantıklıdır sorarım. insanın bedeni değil ruhu orospu olmasın yeter ki.

edit: vay arkadaş, herkesin karısı, sevgilisi bakireymiş ya la!
(bkz: bakire olmayan kadın seninle evlenir mi) olarak duymak istediğim sorudur artık. çünkü bacakaracılar durmadan evlenmeyeceğini dile getdikleri kadınların zaten böyle bir zihinle birlikte olmayacağının bilincinde değiller hala.
bakir olmayan erkeklerler evlenebilirler tabi. bakire kızlarla evlenmek bakir erkeklerin hakkıdır. kimse kusura bakmasın.
evlenilir.
ulan sokakta karı olsada yatsak diye dolaşırsınız iş evlenmeye gelince de "namuslu" ayağına girersiniz.
bekaret yalnızca zardan ibaret olmayıp,

sürtünme, ağıza alma, anal sex gibi fantazileri de işin içine katarsak,

pek aramamak gerek gibi geliyor bana.

bu zamanda bunlardan bir tanesini yapmayan kız varsa o da bize düşmez zaten.

sözlükten mi bulacağız amk.