bugün

tek kelime ile onuru olmayan erkektir, aferdesiniz ammi olsun da ne olursa olsun zihniyetine sahip karaktersiz erkek modelidir, ulan etrafta billur gibi el degmemis kizlarla evlenmek varken memelerini ve vajinasini bir anlik zevk ugruna erkeklere yalatmis bakir olmayan surtuk bir kizla pardon kadinla evlenmek de neyin nesi?
(bkz: anlat anlat heyecanlı oluyor)
aslan gibi bir adamdır.

her bakirenin ''bakire'' olmadığını, öyle kalabilmek için türlü yalanlara başvurulduğunu biliyordur ve en azından dürüst davrandığına inandığı bir kadınla hayatını birleştiriyordur.
evlenilebilir. şahsi tercih meselesidir. fakat şahsen ben evlenmem. benden önce beni bekleyememiş kim bilir kaç kişi karşısında çırılçıplak soyunup bir yandan öpüşürken bir yandan eliyle adamın siki daha iyi girsin diye sıvazlayarak kıvama getirmiş bir kızı hayatta almam. kız dediğin edebiyle oturacak aga.
ikinci evliligini yapan bir bayanla evlenmekte bir mahsur varmidir hocam? Diye sorulasi deli sacmasi hede.
(bkz: havası kaçmış kola içmek)
ben evlenmeden önce ilişki yaşamadıysam genel eve gitmediysem oda yaşamayacak. biz sikmesini bilmiyormuyuz amk. ne rahat adamlar var ya kim üniversitenin en kaşar kızını almak ister ki? sikiyim mezhebinizi lan ne geniş mezhepmiş. gerekirse genelevden bile kadın kurtarır alır evlenirsin ama bunu zorla değil zevkine yapan bir orospuyla evlenmem abi.
bakire olan kızla evlenen adamdan daha şanslıdır. en azından kız gidip ne yaşayacaksa yaşamıştır, dürüsttür, merttir, bekaret tartışandan daha delikanlıdır.

bakire kızla evlenen adam muhtemelen her boku yemiş ama bi kızlık zarını korumuş olan hatunla evlenmeyi marifet sayıyordur.. bu konuda bile doğru söyleyemiyor, yaptım bu da benim hakkım diye dimdik duramıyor, ne bekliyorsun ki sen bu hatundan??
analcı bakireyle evlenen erkekten belkide daha şansli olan erkektir,
Bekaretten daha fazla onem verdigi seyler icin evlenen erkektir.
Bekaretten daha çok önem verdiği godoslugu olan mahluktur.
bakın kınamak gibi olmasın ama gavattır ya hani savunulacak bir yeri yok. sen o kadından önce başka birine götünü siktirdin mi ?
bakire olmayan kızların evlendikten sonra eski sevgililerini özellikle de ilk cinsel deneyim yaşadıkları erkeği unuttuklarini mi zannediyorsunuz? kesinlikle yanılıyorsunuz asla ama asla o ilk erkeği unutmazlar! hatta ilk cinsel deneyim yaşadığı erkeğin yeri evlendiği erkekten daha özel bir yere sahiptir ama bunu çoğu erkek bilmez.
güncel Önemli Başlıklar