bugün

özellikle sözlüklerde sık görülen bir rahatsızlık türüdür. nerde bir bekaret konusu geçiyorsa, hemen bir çamur bulup atma konusunda kendini gösteren saplantıdır. yok bakiredir ama şöyle , şöyle yapmıştır, yok böyle, böyle yapmıştır...

ne yapmıştır, hemşerim? bakire diyorsak, bakiredir, işte. diğerlerinin kapsam dışı tutulduğunu kim söyledi size? bakireye güvenmiyeceğiz de orospuya mı güveneceğiz, kime güveneceğiz bu anasını sattığımın dünyasında? hayatta her işte olduğu gibi bu işte de sahtekarlıklar söz konusu. ama bu da aldatan ve aldananın sorunu.

tencere dibin kara, seninki benden kara. ha, oldu. tam bir kötü satıcı örneği gibi kendi malının farklarının altını çizmek yerine diğerlerinin ayarını düşürerek belki bir şeyler elde edebilirim, mantığı.

sonuç itibariyle, ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol. ya da bsg çay koy.
(bkz: bir bakireden beklenmeyecek sürpriz kaltaklık)
ailesinde çevresinde bakire kız bulunmadığı için dünyayı öyle zannedenlerin yaptığı çekememezlik.
şimdi asıl sorulması gereken bakire olup bu kızcağızların oral ve anal olarak adlandırlan
seks işine girip girmedikleri. hani almanlar yenilince bizde yenilmiş sayıldık ya
buralardan verince bakire sayılıyorlar mı ? onu merak ettim ben
kınamayın arkadaşlar merak ettim sonuçta hani başlık açılmışta tanımda bu yer almıyor
her türlü işlemi yapıp bir kulağının arkası bir de orası kalan kızda bakire sayılıyorsa
itirazım var hakim bey...
eğer bu kızlar bakireyim deyip diğer kızalar ( bu diğerden veren olarak anlamak mümkün )
bunları kıskanıyor ve çekemediği için çamur atıyorsa yazık lan !
sevin lan herkesi ...
handjob yapmıstır ama bakiredir , blowjob yapmıstır ama bakiredir , anal sex yapmıstır ama bakiredir , softcore takılmıştır ama bakiredir
bakire demek ne demektir bayanın hiçbir erkeğe dokunmamış olmasımıdır yoksa vajinasındaki zarmıdır.