bugün

Yalandır. Son derece fedakar olan bastırılmış kızlar şöyle düşünür: "ulen felek bize vurdu bari yatacağım adam adam olsun beni tatmin edip uçursun göklerde" Dolayısıyla bakire kız asla bakir adam istemez, bilir ki kendi kadar bu konuda denyo bir adamın kendisine katabileceği heyecan yoktur. Dolayısıyla bir çok bakire kız, erkekleri gaza getirip orospularla seviştirmeye bile çalışır. Böyle de tuhaftırlar, kendileri amiyane tabirle vermez ve erkekliğini ispat için hatun becermiş olman gerektiğine şartlandırırlar. Çok iyi hatun becerdiğini düşünerek hatta abartıp bunu diğer kız arkadaşlarına anlatan, benimki şunu yatırmış biçiminde konuşan acaip türleri de mevcuttur. (ciddiyim) Dolayısıyla saf bir erkek için bu durum çok tehlikelidir lakin kıza kendimi ispat edecem diye sikini orda burda heba etmek söz konusudur.
tüm vaveylalarımı üzerlerine sevk ettiğim kadınlardır. onların ismi birer çiğ tanesidir nezdimde. bu yüzdendir ki zikredip erimelerine gönül razı değildir. belki ben hamlıktan uzağım, belki tadından yenmeyecek olgun ve tatlı bi armudum ama henüz aşk odunda pişmedim. kendisi de benim gibi aynı yola baş koymuşsa çaksın çakmağı üzerime dediğim, sevdiğim, uğruna can feda kadınlardır bunlar.