bugün

Müdahale etme.. Sadece dinle.. Biraz konuşmamız lazım.. Aslında benim konuşmam lazım.. Sen sadece dinle.. Ve anlamaya çalış.. Anlaman lazım.. Anlaman önemli.. Yoruldum ben.. Çok yoruldum.. Bu gelgitler, bu kararsızlıklar yordu beni.. Yıprattı.. Ben sadece huzurlu bir hayatım olsun istemiştim.. Ama benden huzur talep eden adam bana o huzuru hiç sunamadı.. Hep geçici mutluluklar yaşadık.. Temelimizde mutsuzluk vardı.. Biz bunun üzerine mutlu bir hayat inşa etmeye çalıştık.. Başarıyoruz sandık aslında, ama her defasında gerçek bir şekilde kendini gösterdi bize.. Oysa hen seni tek doğrum sanmıştım.. Daha seni ilk gördüğüm gün biliyordum hayatımın tamamı olacağını.. Bu dünyada herkes biri için yaratılırdı ve biz birbirimiz için vardık.. Biz dünyanın en doğru, en huzurlu en mutlu çiftiydik.. Nefes almak bile sadece seninle güzeldi.. Değilmiş.. Bunun gerçek olduğunu hala inkar ediyor kalbim.. Biri hançeri boğazıma saplıyor, akan kanların sıcaklığını hissediyorum.. Hayır, hayır biz birbirimiz için varız diye bağırıyorum.. Kanımın son damlasına kadar inkar edeceğim.. Ta ki o sıcaklığı hissetmeyene kadar.. Ama biliyorum işte.. Kabul etmesem de biliyorum.. Ve inan bu çok can yakıyor.. Bir gün seni hiç tanımamış olmayı dileyeceğimi söyleseler kahkahalarla gülerdim.. Ama şimdi.. Keşke seni hiç sevmemiş olsaydım diyorum.. Keşke hayatımda hiç var olmasaydın.. Seni aklımdan atması mümkün olsaydı, kalbimden atması.. Hiç tereddüt etmezdim.. Ama gel gör ki seni aklından, kalbimden atamayan halim, şu halim.. Şu halimle bin kere olsa binincisinde de gelir yine seni severim.. Söz vermişim sanki.. Ölene kadar yanında olmaya söz vermişim.. Sözümü bozamıyorum.. Bozarsam dünya yıkılır sanki.. Ölürüm.. Kurtuluşum olur belki.. Ama gidemem.. Gidemem işte.. Seni böyle adın geçince bile sevmeye devam edersem gidemem.. Yüzünü görünce.. Senden nefret ederken bile seni bu kadar çok severek gidemem.. Araf gibi.. Ne ölebiliyorum, ne de yaşıyorum.. Şimdi sen, ömrümü ömrüne kattığım adam.. Şu anıma, geçmişime ve geleceğime yazdığım adam..

Şimdi ya geleceğimde kal, ya çıkart kendini şu anımda.. Ya yaşat beni, ya öldür.. Artık zamanı.. Artık daha fazla yorgunluğa gücüm yok..