bugün

başkan yardımcılığına getirilmeyi beklemesindendir.olursa lav edecek,olmazsa emekliye ayrılacak.
anlayamadıgım ender durumlardan biridir..

şimdi bir zamanlar ben numan kurtuluşçuydum, o geçti akpye ben geçmedim 17-25 aralıktaki kayıtları dinleyince daha fazla akp muhalifi olmanın gereksiz oldugunu görüp desteklemeye başladım ki muhalif oluşumun öncesinde de destekliyordum. her neyse kurtulmuş akp tarafına geçince partiyi de akp ile birleştirdi. akp'nin tarihi boyunca birleştigi tek partide has partidir, demokrat parti, anavatan vs hiç biri degil..

ki eşyanın da tabiatına aykırı bir durum degil hani..

sen x bir partiyle taban tabana benzeşip her şeyini kabule diyorsan ya partiyi alıp oraya taşırsın ya da sen partiyi bırakıp o partiye dahil olursun..

bahçeli bey mantıksız olarak bunu yapmıyor..

chpliler eleştiriyor, bazı mhplilerde..

fakat bize ne oluyorsa akpliler olarak bunu eleştirmiyoruz..

yahu madem bize destek veriyor, milletin adamı, adamın dibi.. (muhafazakarlar olarak bizi zor durumda bıraktıgı yılları görmezden geliyoruz tabi)

niye partisini kapatmıyor, veya partisini öylece bırakp bize katılmıyor..

ben bunu anlayamıyorum..

çogu muhalifin beklentisi bu..

ayrı kalarak daha fazla mı katkı veriyor anlayamıyorum..

şimdi yerel seçimlerde misal nasıl olacak, x yerde belediye başkanı adayını açıklamayacak mı? atıyorum bazı büyükşehirlerde biz aday gösterecegiz kendisi göstermeyecek mi?

yani nedir planı.

biz durup hüdaparla da işbirligine girdik..

birleşme belki iki tarafta da sıkıntı yaratır diye destek atıldı sadece bildigim kadarıyla..

burda o da yok..

nedir bu ayrı gayrı..

yoksa bahçelinin bir b planı mı var..