fenerbahçe ile ilgili çekilmiş en güzel belgeseldir. bir aralar tvde de gösterilmişti.
bir yazar. hem de çok.
güldürmüş nicki olan yazar. hoş gelmiş.
harbiden velet. bir aklı başında adam gelmiyor şu sözlüğe.
gün geçmiyor ki, sözlüğe şiir yazdığını söyleyen bir velet gelmesin. gel gel sen de gel, panayır var eksik kalma.

veledromdan kaçan veledsin,
uludağ sözlük'te yazarsın,
açarsın başlıklar, yazarsın şiirler,
ey dost ey dost.
marsilya taraftarı olan, ya da marsilya'yı seviyor olması muhtemel yazar.
Yazarların nick altlarına akrostiş girip duran yazar. L harfi varsa "lalelide bi azize güzel film" yazıyor. Aklına başka bir şey gelmiyor sanırsam.

Edit: bu entry'mden sonra benim nick altıma da uğramış lakin h harfi ile ilgili dizeyi unutmuş yazar.

Edit 2: deyip yerine diyip parkinson yerine de perkinson yazmış.
veled-i zina olabilir. ya da onun gibi birşey
cicekli siirler bayim saçmaliğinda ikinci perde yazari. hoşgelmiş ama ota boka şiir yazmasi tadindan yenmez. hadi kolay gelsin.
veledromdan kaçmıştır.
veledromdan kaçma sebebi belli olmayan veleddir.
neden kaçtın diye sorsan cevabı bilmez.
veledrom nerde desen yine bilmukabele.
şiir yazmasını çok sever.
kırıcı bir üsluba sahip, başka insanlara tepeden bakarak kırıcı olmaya devam eden yazar.
bak kardeşim, sana tek kelimede hakaret etmedim. tahrik edici bir şey de yazmadım. kim olduğunu bilmiyorum. belki eski nicklerimden birini kullanırken düzgün ama sert bir üslupla cevap verdiğim bir fenerbahçe fanatiği, belki de yıllardır şamataya olan tutkularını, alkol kullanımını abartmalarını, kankacılık oynamalarını eleştirdiğim bursa tayfasından birinin fake nickisin.
buraya kadar hakaret ettim mi ? hayır. tahrik edici bir şey yazdım mı ? hayır.
bir maskenin ardındasın. seni tanımıyorum. belki tanıyorum ama bir sebepten yüzünü göstermek istemiyor, bana saldırıyorsun saklanarak. sana kızmıyorum, sadece üzülüyorum. keşke gerçek yüzünü gösterseydin, keşke kırıcı kelimeler kullanmadan bana hitap etseydin.
buraya kadar hakaret ettim mi ? hayır. tahrik edici bir şey yazdım mı ? hayır.
bir de... seni sevmiyorum. seni donuza ekleyeceğim. seni sevmemek de, seni donuza eklemek de, seni sevmediğimi ve donuza eklediğimi belirtmek de en büyük hakkımdır.
sana fenerbahçen ile, şamatacı sözlük tayfan ile başarılar, mutluluklar dilerim. yeter ki ben ve benim gibi sessizliği, huzuru seven insanları rahatsız etme. gözünü seveyim yapma. sessizlik güzel, sen de dene istersen biraz olsun sessiz kalmayı.

edit: galiba ciceklissirlerbayım nickli eski yazarımızın yeni nickiymiş. kendisi galiba saygı çerçevesinde verdiğim cevaba tahammül edememiş eski nickine. olsun, saldırdığı sürece cevap hakkımı saygılı biçimde kullanacağımı bilsin, yeterli.
artık yazdıklarını okumayacak olmaktan mutluyum. kendisini sevmemekten de huzurluyum. bunları belirtmek ve moderasyondan yaptırım görmemek de hakkım... çünkü hakaret ve tahrik kullanmadım. sözlükte yazmaya devam edelim, ben onu okumayayaım o beni okumasın. böylesi en güzeli... kalpler kırılmasın.

edit-2: imla...
Hoş gelmiş on birinci nesil fenerbahçeli yazar. Tuttuğun takımı tuttum delikanlı. Ama inşallah akp li olursan iyi olur.
herhangi bir siyasi görüşü olmayan yazar. tek parti, tek iktidar fenerbahçe.
yeni bir troll daha doğuyor çok eksikti ya zaten sözlükte.

(bkz: #24398966)
troll olmayacaktır. öyle bir amaçsız isteği yoktur.
sanırım fener trollüğü yapacak yazarlardan biridir. Gelip nickaltımı kirletmiştir. Temizlemesini rica ediyoruz.
Eski sevgilimin yeni sevgilisi. Eskimişler kulübünün üyesidir.
kimsenin sevgilisi olmayan yazar.
Çok yardımcı bir insan. Sevdim kendisini.
herkesin sevgilisi olan yazar.

kızlaar. hepinize yeterim merak etmeyin.
11. Nesil ergen yazar.
yalan uydurmalar yapan ergen.