bugün

baharın deli dehşet bir biçimde hayatımıza girmesi beni bu çılgın mevsim öncesi fuckbuddy listemi düzenlemeye itti.... performansa, yaşa, güzelliğe göre yeniden temiz bir a4 kağıdına hayatımdaki kadınların isimlerini yukarıdan aşağıya doğru sıraladım..

bu yaklaşık 3 saat süren yorucu çalışma sırasında bir şeyi farkettim.. bir erkeğe 37 kadın da düşebiliyor bu ülkede.. yani arabistanda 4 kadın serbestliği var diye ağızları sulanan erkeklerin morali bozulsun biraz.. ağlayın hatta durumunuza..

neyse erkekler değil konumuz.. kızlar..! vücutları artık sevişmek istiyorum diye bağıran kızlar..biliyorum siz herkesle yapamazsınız, biliyorum sizin hissetmeniz lazım sevişirken... güzel ama bu mevsimin hakkınuı tek başıma benim listemdeki kzılar mı vercek alla aşkına?

şimdi kapatmam lazım. çünkü kocam geldiiiiiiiiii...
sevişmeyi mevsime göre değil, sevdiği bir insan olmasına göre belirleyen kızlardır. azdır, elleri öpülmeli...
sevecek adam buldukta sevişmedik mi? sevmeden yapılan eyleme sevişmek denmez .dur hele önce bir sevecek birini bulalım gerisi kolay. hadi rastgele...
bu entry için sadece (bkz: oha)
henüz kış uykusundan uyanamayan kızlardır...
havaların ısınması ile birlikte damarlarındaki asil kanın da yavaş yavaş ısınması ile; icra'i failiyetlerine başlayacaklardır.