bugün

Ey dostlar;
Güvenlik demiyorum, bekçi gerçegi okuyupta niye başka secenekler bulmadın kendine, sorsanız memleketi kurtarıyordu o esnada

Arkadaş ortamında sòyleyememek utanç verici ya cidden başka meslekler seçebilirdi.
Herşey gibi kolayına kaçmış. Şimdi sürünme aşamasında desem yeri ölse uzülmem diyo resmen, şaşkınım resmen ben degil bir arkadaş...
Helal para kazanıyosa sıkıntı yok.
Yakın arkadaştır.
sorun olacak bir durum degildir. bunu dusunen evlatlar dogurdugu icin pisman, ama hayat iste diyen insan sorunsalidir,.
helal ekmek götüren babadır, tek pişmanlık duyması gereken prezervatif kullansaydı keşke.
babanız hırsız, kaçakçı, insan taciri, pezevenk, dolandırıcı, mafya, kalpazan, vatan haini vb. olsa bu konular üzerine açılan böyle başlıkları anlarım da; bazıları tarafından utanç verici olduğu sanılan, aslında gayet normal bir görevi ifa eden topluma yararlı baba için böyle başlıklar açılması beni çok şaşırtıyor. yukarıdaki pislik işler ve haram para peşinde koşan babanız yoksa hangi meslekten olursa olsun her zaman gurur duyulur. ayrıca topluma yararlı olan hiçbir mesleğin diğerinden aşağılık bir konumu yoktur, o yüzden bu nitelikteki her mesleğe saygı gösterilmelidir.
allah yardımcısı olsun ekmek parası kazanmaya calisiyo. ama ailesi korku içindedir acaba baliciler bulaşır mi sokak köpekleri saldırır mi hırsızlar mi gelir.