bugün

annemin isabet yüzdesi zayıf olduğundan terlik etkili bir araç değildi. babam da kemer kullanmazdı ancak kendi özel yöntemleri vardı ki anlatılmaz yaşanır. mesela yumuşacık bir su hortumu mesela üzüm ağacı(asma ağacı) dalı ipince olur kırbaç etkisi yapar. işte bunlarla büyüdüm ben.
hava saham için tanımsız cisimlerdir.
öldürmek ve süründürmek arasındaki ince çizgide buluşan iki çeşit nadide ev silahlarıdır.
anne terliğini yakından tanırım, hem de her bir tekini. adları da sevim ile neşe'ydi sanırım. baba kemeri ile ise hiç müşerref olmadım. baba kemeri daha bir vicdanlı mı oluyor sanki ne.
anne terliği her boka fırlar. hiç bir zaman annenin ayağında değildir. baba kemerinin yeri bellidir. kolay kolay çıkmaz ordan ama bi çıkarsa bi yerlerde derin izler bırakmadan dönmez yerine. kemer yerinden çıkmasın varsın terlikler havada uçuşsun.
terlik merhametlidir. güdümlü anne terliği ismini almasının sebebi ototmatik fren sisteminin olmasıdır. vücutta patlayacağını anlayacağı an yavaşlar ve yumuşak çarpma yapar. kemer gaddardır; değdiği yerde iz bırakır, acıma yoktur.
terlik tek çeşittir, ama kemerin iki ucu vardır; tokalı ucu ve tokasız ucu tokalı kısmına denk gelinmeye görsün kancalı kamçı gibidir.
ikisininde amınakoyim
(bkz: hassas nokta)
baba kemeri tarih oldu , anne terliği her geçen yüzyıl popüleritesini korumaktadır.