bugün

türkiyedir.

arkadaşım herşeyin bir sınırı adabı, erkanı var. ben başbakanı sevmiyorum ve bunu terbiyesizlik yapmadan söyleyebiliyorum. sende belirli sınırları aşmadan bunu rahatça söyleyebilirsin, kimsenin bir kişiyi sevme zorunluluğu yok. lakin bazı adamlar ak parti ve recep tayyip erdoğana sövmeyi kendilerine şiar edinmişler. her sabah kalktığında acaba bugün akp ye nasıl bok atsam düşüncesi bulunan adamların beyin sağlığından şüphe ederim.

burası demokratik, parlamenter sistemle yönetilen bir hukuk devletidir. halkın seçtiği başbakandan gocunmayacaksın koçum. ingiltereye git, orada parlamenter monarşi var orada yaşa.

tabi tabi hitlerde seçilerek iktidara geldi, sana bir sır vereyim mi? hitler savaşı kazansaydı şu anda faşizm etkin bir yönetim biçimi olacaktı. okullarda faşizmin yararları anlatılacak, en uygun yönetim biçimi olduğundan bahsedilecekti.

hadi sana iyi günler kardeş.
türk milletinin kanında olan bir davranıştır.
türk milleti değil, yanlış taraftan doğru tarafa sıktığını anlayamayan, sözlüklerde yazan bir kaç zevattır onlar,
onlar sövüyor kervan yürüyor, hemde onlara rağmen, hemde onların da hayrına, bunlar daha sonradan, yapılanlara sahip çıkar anlatır torunlarına bakın görün.
hitler ve tayyibi asla yan yana kullanmayacak, kullanmaması gereken ülkedir. hitler acımasız ve ırkçı olabilir. ama askeri zekası ile ünlü olan hitler ile(rusya'ya kafayı takarak hata yapmış olsa bile); hipnoz ve din kullanarak koyun üretip, vergileri ve yasakları döte sokan tayyip karşılaştırılamaz. entryin de bile tayyip'e pay çıkarımı yapmandan geri kafalı bir yobaz olduğunu anlayabiliyorum. zaten nickine baktığımda anlamıştım ne mal olduğunu ama önyargılı olmamak lazım dedim.