bugün

savunacak bir tutulu dalı olmadığı içindir.
çok normaldir. zaten hükümette olan, her dediği yapılan, psikolojik ve manevi durumu muhaliflere göre oldukça üstün olan akp seçmeni tabiki chp'lilere saldırmayacaktır.
(bkz: impossible is nothing)
vatanseverligin gerekliligindendir. biseyler ters gitsene birilerine saldirsam diye tetikte beklemez. ha secim gunu gider dibine kadar sokar o ayri. sandikta aflari yoktur. sokakta bey efendi sandikta jigolodur.
elinde palayla gezenler turgut özal yanlılarıydı. sopalılar adnan menderesçiler. soruların dağıtılmasıyla ya da üniversiteden mezun olunca polis olup onlarca insanı yaralayıp öldürenler de selahattin eyyubi taraftarlarıydı zaten.
çoğu akp'linin ali ismail korkmaz'ın dövülerek öldürülmesine kılıf uydurmasını akıllara getirir. ayrıca ali ismaili döverek öldürenlerin de akp'li olması yüksek ihtimaldir.
yalandır.açıklamaya gerek yok vaziyet belli.
aşşağılık olduklarını kabul ettiklerinden sebeptir.
(bkz: yusuf yerkel in madenci yakınını tekmelemesi)
(bkz: geçen gene mağduruz)

bi bitmedi mağduriyetiniz amk... 500 can verdik gene siz mağdursunuz oha lan artık...
açık açık yazacağım silinecek ama olsun ulan şerefsiz götünüz yese bizi kovarsınız lan ülkeden.
(bkz: rize de akpliler chp mitinigine saldırdı)

http://nefius.com/news/37...ngini-basti-haberi__taraf
kadıköy metrosunda denemişlerdi, aldılar ağızlarının payını bundan sonra sıkar biraz artık.
destekledikleri hükümet zaten tüm gücü elinde bulundurduğu içindir.

edit: niye diye sorarsanız biliyorum çünkü 2 sene öncesine kadar ben de o koyun sürüsünün içindeydim ondan biliyorum. lanet olsun o koyun sürüsünü füden çobanlara.