bugün

Allah korkusu olması ve benim onu sevdiğim kadar onunda beni sevmesi zaten diğer her şeyi birlikte gögüsleriz.
Atatürkçü olması, her şeyden önce bu. Gerisi hallolur.
aman sağlıklı olsun da.
Beggyaazzzz teeennliii.

Teşekkür ederim.
-Aç gözlü olmaması
-Gereksiz takıntıları olmaması
-Komik ve zeki olması ama senden zekiyim inadı yapmaması
-Nerede nasil davranacağını bilmesi
-inançlı olması
-Önyargılı olmaması
-Popülarite çabası olmaması

Son olarak da uzun boylu eşek gözlü olması.
Atatürkçü, evlenmeden olmaz diyen ve bu lafına sadık kalan, tehdit oluşturan kızlara aslan kesilen ama erkeğine de (hakaret olarak değil, iltifat olarak) bir köpek gibi bağlı olması. Tabi bu kızlar kesinlikle hak ettiği kişilerle beraber OLMALI. Gidip tek gecelik ilişki arayan kekolar denk gelmesin bunlara.
kolları.

eğer kolları sevdasının sıcaklığını yansıtıyorsa, ruhunuzu teslim etmenizde bir sakınca yoktur.
Instagram kullanmasin.
ciddi ciddi oturup düşüneyim bakalım.

benim gibi keyif insanı olacak ve özgün keyifleri olacak; en olmadık yerde, dağda, bayırda, çölde bile keyif ortamı oluşturabilen aykırı bir zekaya sahip olacak. anı yaşayacak demiyorum, onu ben de beceremem; ama öyle anlar yaşayacak ve yaşatacak ki bütün bir ömre tercih edilebilecek lahzalar olacak bunlar. uçurum kenarında sen atlarsan ben de atlarım demeyecek, sen atladığında peşinden atlayacak. intiharı kastetmiyorum her şey olabilir. uzun lafı kısası çılgın olacak, matrak olacak, kafadan kontak olacak.

düşünmeli, sorgulamalı.. her şeyi ve beni de. ince düşünsün, empati kursun, merhamet etsin, yüce gönüllü olsun. benim ne isteyeceğimi önceden kestirebilsin. aynı şeyleri benden de beklesin. bana hayranlık duymakla beraber beni gözünde büyütmesin ve yeri geldi mi beni eleştirsin, bana akıl versin, çocuğuna gösterdiği şefkati göstersin, sarılsın.

hmm, daha başka, ne olsun ne olsun.. iyi olsun güzel olsun hoş olsun işte. sonra da tek yapması gereken benim aşkımı beklemek olacaktır. sahiplenirim, bir ömür ve ötesinde.
Benzersiz bir zeka, entelektüelite, eşsiz bir ses ve yüz.

Tabii bunlara bir de bakımlı olmak ve ağırbaşlılığı da eklemeliyiz.
bu uzun yol. kısa yolu şu: önce aşık olacaksın sonra hiç bir özellik aramayacaksın.
uzun saç, badem göz, sütun bacak, ince ayak bileği ve estetik ayak.
Oturup kalkmasını bilmesi.
Konuşulacak yeri zamanı ve lafı seçebilmesi.
Mal olmaması.
Azıcık güzel olması.
Ar edep nedir bilmesi.
Namuslu olması.
Güzel diksiyonu olması.
Birde kafa kırık olacak yeri geldiğinde aşırıya kaçmamak koşuluyla küfürünüde edecek.
cinsinin üzerinde var olan tahakkümün farkında olması, bununla bir şekilde derdi olması. (bkz: kadın)
birey olarak üzerinde olan tahakkümün farkında olması, bununla bir şekilde derdi olması (bkz: birey)
ve tabii ki de sarılınca uyuşturması; ruhen ve fiziken.
squat yapıyor olması tercih sebebidir.
akordeon çalabilmesi.
1. Beyin
2. Beyin
3. Beyin
4. Beyin
5.
6.
7.

404 http not found.
Aramakla bulunsa iyi. iki kişi birbirini tanır, zamanla sever ve bu sevgi de birbirlerine katlanmayı gerektirir. Siparişle aşk olmaz.
o olsun yeter diyebilmek sanırım.

ha bir de her zaman ki gibi çorapları güzel olsun.
bana aşık olacak hipermetrop , miyop, astigmat olması
Türkçe pop dinlememesi, en az 1 sözlük yazarlığının bulunması, twitter kullanması, instagramı çok kullanmaması, facebook kullanmaması. zaten birliktelik olduğu zaman bunların hepsinin kapatılacağı durumdur.
Sikörtıl çok önemli sikörtıl.
Önce aynaya bakıp bende aynıları var mı dedikten sonra sıralanması gereken özelliklerdir.

Adama bakıyorsun mahmut tuncer. istediği kız adriana lima. *
Secdesi sosyal medya olmayan biri olsun.
Amin
edep güzellik yeterlidir bence.