bugün

hiçbir kızın yapmayacağıdır.

insan aşık olduğu adama yapabilir mi bunu? hayır.

(bkz: tersine dünya)
52 çekmeye ihtiyaç hissetmeyecektir. bi telefon uzağındadır çünkü.
Bir muddet sonra bosalacak olan kadinin eylemidir.
(bkz: 52 çekmek)

nereye çekiyorduk bunu kardeş
aşık olan birisinin yapmayacağı kesindir büyük bir olasılıkla geçici sahte aşktır.
52 çekmek deyimi ne demektir bilmiyorum. tahmin yürütüyorum : erkeklerde varolan 31 kavramına karşılık kadınlar da bir isim arayışına girmişlerdir(ne gerek varsa mastürbasyon genel isim zaten) bunun sonucunda zekinin biri 52 diye bir sayı uydurup bunu piyasaya salmışdır. fakat gelin görün ki erkek mastürbasyon yöntemi itibariyle "çekmek " kavramı mantıklı geldiği için 31 in yanına eklendiğini bilmeyen cahil arkadaşlar bunu şuursuzca 52 nin de yanına ekleyip böyle bir kavram çıkartmıştır ortaya.
benim öyarlamam bu kadar.
Aşık olunca arzulamak olmaz, sevdiğine dokunmak istemezsin yargıları çöpe atın ve makul düşünün. Burada arzudan doğan aşk yok. Aşktan doğan bir arzu var. ikisi o kadar zıt durumlar ki karıştırılıyor. insan sevince sevişmek de ister, sevişmek de aşka ait. Sadece Kıyamama olayı olabilir onu incitmek, zarar vermek, zor durumda bırakmama isteği. Her aşk korumacılıkdır biraz da. Ama arzu kesinlikle olur sadece çok aşıksındır ket vurmayı bilirsin. Onu onsuz olarak somut hayatta, soyut hayallerdeki somut düşlerde yaşamak gayet doğal olan eylemdir. Adı her neyse 52 de ya da 31 de. Aşk zaten matematik gibi geliyor bu aralar bana seks de öyle.
Kadının sevgilisi yanında olmadığı, olamayacagi zamanlara bulduğu çözümdür.
sözlükte 31 muhabbetleriyle sol frame boşalarak bayan yazarları sözlükten soğutanlara karşı yapılabilecek en doğru şeydir.

(bkz: şimdi onlar düşünsün)