bugün

bir cro-magnon sorusu.
+ aşkım bakire misin
- aşkım mutfakta kuru fasulye pisiriyodum düdüklu tencere sen patla onun etkisiyle tezgahtaki kaşık gel a*ıma gir yoksa valla ilkim sensin senden once dokunmuyodum bile.
ciddi düşünülen kıza tereddüt içerisinde sorulan sorudur. çünkü ters tepebilir o yüzden yumuşak ve sakin şekilde sorun.
+ aşkım bakire misin

-aşkım benm bi arkadaşım vardı burnunu herşeye sokardı biz bi gün evde oturuyoruz bunun burnu sen a...ma gir yoksa valla ilkim sensın askım.
özgürlükten dem vuranların tuhaf bir düşünce sistemi var. ben eşim olucak insanın bakire olmasını isterim bunda ne var ? herşey o mu diye saçma bi savunmaya geçiyorlar hemen herşey o değil zaten ben öyle tercih ederim diyorum. iyi olur diyorum. niye bakire değilsiniz demiyorum kimseye isteyen istediği gibi yaşar. hani o sizin tercihiniz ya buda benim tercihim. hani biz eski kafalıyız ya eyvallah kabul siz faşistsiniz bilginiz olsun.

dipnot : yanlış anlaşılmalara yada insanların işine geldiği gibi anlamalarına karşın; bakireyse sorun yok demiyorum. bakire olması tercihim olur diyorum. değilsede dünyanın sonu değil sevgi saygı olduktan sonra geris teferruat diyorum.

dipnot 2 : hala anlamayanada ziyan edecek başka kelimem yok.
Genelde ilk geceye kadar cevabı 'evet' olan sorudur.

Ardından er kişinin kulaklarında 'bana yalan söylediler' şarkısı çınlar.
Bakire olmayanı savunan ya bakire değildir ya meriçtir. Ancak bir hata yapıp birkaç kez ilişki yaşamış kızla, folfolloş olmuş önüne gelene vermiş kız elbette farklıdır. Ancak yinede savunulası birşey de değildir, samimi olmadığınız yeni sevgili olduğunuz bir kıza sorulacak cümle de değildir.
Uyanık geçinip orospu gibi yaşamış kızlara prenses gibi davranmamızı istiyorlar. Kimse kusura bakmasın herkes hakettiğini bulur. Aklınızı kullanın bir kıza ederinden fazla değer vermeyin üzülürsünüz. Misal sen burda bakirelik önemli diiil ya hangi devirdeyiz diyorken gelecekte karın olacak kız şimdi çatur çutur s*kişiyorsa hâla bunu der misin bi düşün. Dürüst ol.
memleket nire sorusunun ardından sorulur.
Aşın artık bu düşünceleri hangi çağdayız? Benim biricik karım defalarca elin barzoları altında inlemişse, göğüslerine boşalınmışsa, yabacı erkeklere oral yapmışsa ne var bunda?

Evet, ben yobazım, siz çağdaşsanız, siz ilericiyseniz, ben yobazım.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla :
Soğuk iklim adamı yobazlığa devam ediyor hâlâ.