bugün

bir veya iki paşa yalnızca görünenlerdir. evet, biz komutanımız da, yöneticimizde müslüman olsun, devlet işine karışmasın, allah ı tanısın, korksun isteriz lakin durum her zaman istediğimiz gibi olmuyor. başörtülüler yemin törenlerine sokulmuyor, kirli sakalla dahi askeri gazinolara alınamıyorsun. oysa çanakkale de neden savaştı müslüman askerler, ağlama duvarında ağlansın diye mi.
(bkz: ilker başbuğ meşhur ağlama duvarı önündeki fotosu)

yahudi cesaret madalyalı ibnelere dert olmuş fotodur. bunlar o derece öküzdür ki... büyük kanyona gitse fotoğraf çekmeyecek kadar sığ canlılardır...

genelkurmay başkanımız müslüman olsun istermişiz... bak hele çapsıza bak! olmayan çapıyla ona buna müslüman-müslüman değil etiketleri yapıştırıyor. hemde bir fotoğrafla!

sizin ben olmayan imanınızı!
--spoiler--
Musevilik, semavi dinlerden birisi olup Kudüs'teki ağlama duvarı da kutsal bir yerdir.

Bu kutsal yeri ziyaret eden herkesin Musevi olabileceklerini ileri süren cahiller, herhalde istanbul'da Sultanahmet Camisi'ni ziyaret edip, orada dua eden herkesin de Müslüman olduğunu mu düşünüyorlar?

Bugün ben Türk'lüğümle ve elbette Müslüman olmamla da iftihar ederim. Aynı gezi esnasında dinimizde özel bir yeri ve anlamı olan Mescid-i Aksa'yı da ziyaret etmiş olmaktan mutluluk ve huzur duydum.
--spoiler--
dinlerarası diyalog adı altında papazlarla, hahamlarla enseye tokat göte şaplak olanlara ve yahudiden onur ödülü alıp sayısız yahudi tüccar ve şirkete türkiyenin arazilerini peşkeş çekenlere dert olmuş paşadır. sanki kendileri kudüse gittiğinde kutsal yerlerin hepsini gezmediler aq. mescid-i aksa'da da çekilmiş görüntüleri var ilker paşanın. tarafsız habercilikse onu da verin de görelim.
başbuğ paşaya akıl almaz bir hukuk katliamı yapılarak müebbet hapis cezası verilmesini haklı göstermek amacıyla gündeme tekrar getirilmiş konudur.

demek ki, gün gelince yaptıklarının hesabını müebbet hapis cezasıyla gören siyasinin aldığı cezayı haklı göstermek için zamanında yahudilerden madalya aldığı konusu gündeme getirilirse, bugün başbuğ'un aldığı haksız ceza için ötenler, o gün dut yemiş bülbüle döneceklerdir.
akıllara kilisedeki başbakan karısı emine erdoğan'ı getirir.
görsel
"ağlamaaaa paşam ağlamaaaa " diyilesicedir.
güncel Önemli Başlıklar