bugün

Nasıl dünya güzeli seçildiği belli değildir. Beren saat'in tırnağı olamaz. Her güzel gülen ve uzun boylu olan dünya güzeli seçilmemeli.
azra akın güldüğünde tespit edilen bir önermedir. sonuna kadar doğrudur.
Jüride nasıl torpil yapılarak dünya güzeli olunabilir gerçeğidir. Gerçekten beren saat ve melis birkan'ın yanına yaklaşamayacağını düşündüğümdür.
ağzına bakıldığında anlaşılacak gerçektir.
son oynadığı pepsi reklamında sempatik çıkmıştır aslında ama genel olarak güzel değildir çünkü kıvırcık saçlıdır.
(bkz: at gibi)
güzellik yarışmalarındaki kriterlerden dolayıdır. zira bana hiç bir yarışma güzeli o kadar da güzel gelmemektedir.
güzel değil denilen kadın aha budur.
yuh artık yuh amk.
görsel
kıvanç'ın tipe önem vermediğini gösterir, o tip bende olsa adriana lima'ya yazarım.
ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkça .
(bkz: başlık sıçmak)
(bkz: peki)
(bkz: ben çok dobra bir insanım)
azra akın çağırsa koşa koşa gideriz. hatta üstümüzde pijama olsa da koşarız hemen. bu yüzden, ciddiyeti tartışılır, komik önermedir.
düz kadın tabirine bastan asagi uyan azra akin in, birak dünya güzeli olmayi mandalina güzeli bile olamayacak kadar siradan olma durumudur. kesin rüsvet verildi seçilmesi için. tiiffss.
evet bende bi kadin olarak katiliyorum.

yani cirkin degil sade normal herhangi biri.
dunya guzeli olmayi bence haketmemistir.

neyse bane ne len?
(bkz: merhaba ben on birinci nesil)

elim ayağım titredi bak. olmayan gerçektir. eller güzel, ayaklar küçük, boy uzun, gülüş inci, öveyim mi daha amk? *
güzel kadın görmeyen insan beyanıdır. dünyada 1. çıkmış daha ne olsun?
çirkin demeyelim de dünyanın en güzeli de değil amq.

bu başarının arkasında politika var. net.