bugün

tanım : azimli bir kızın hikayesini filmolojik olarak anlatılmasıdır.

bronz master uydu alıcıları azimli bir kızın hikayesini sunar...
(+7) (w) şiddet korku

evet sevgili okurlar !
anlatacağım olay 2 gün önce başımdan geçmiş idür. hiç uzatmadan konuya girmek gerekirse..
bizim mahallede ki ayla adın da bir kızdan bahsetmek istiyorum. bu ayla ben kendisini bildim bileli can simitleri yanından eksik olmayan tipik şişman ergen bir kızdır. geçenlerde arkadaşlar la oturuyoruz sohbet muhabbet koyu hafiften maç konuşurken alttan alta üstü kapalı seks muhabbetleri dönüyor ortamda, yolun karşısından bende dahil herkezin dikkatini çeken bir hatunu kız geçiyor abazalıkdan değil güzele bakmak için bakıyorum ben arkadaşları bilmem belki onlar kendilerine haftalık malzeme çıkarma derdinde olabilirler.

bronz master uydu alıcıların sunduğu azimli bir kızın hikayesi devam edicek...

reklam !

118 80 seksen seksnn 118 33 yani 118 33 ...

bronz master uydu alıcılarının sunduğu azimli bir kızın hikayesi devam ediyor.

hali ile hemen sordum kimdir? bu kız kimin nesidir? ben niye daha önce görmedim falan derken arkadaşlardan biri bizim ayla yokmu ya o! tanımadın mı? dedi ben hemen yok dedim ben öyle birini tanımıyorum hemen arkadaş anlıyabilmem için olucak'ki hafifte sırıtarak olm şişko ayla yok mu o lan ! ben şok üstüne bulvar olmuş bir halde ama nasıl olur falan diyerek sayıklar iken arkadaş anlatmaya başladı..
bizim ayla mahalleden bir oğlana aşık imiş ama ne aşk platonik ötesi onunda ötesi mega platonik bir aşk kız kendinde bile aşkı tek taraflı yaşar imiş. gelgelelim nasıl oldu ise bunu mahallenin mükkemmel işleyen dedikodu sistemine bağladım ben bu platonik aşk bizim gencin kulağına gitmiş çocuk çıldırmış bu kız herkeze böyle mi diyor. allah bilir bende onu seviyorum demiştir diye düşünmüş halbu ki ayla kızımız kendi kendine yaşıyormuş aşkını dağlara bile haykıramıyormuş için de ki sesi bile susturmuş müebbet hapislere kapatmış kalbini sessiz bir çığlık olmuş bu onda sadece o kadar gel gelelim bizim ayla da durum bu iken genç bir an önce aylaya ulaşmak ve ona bir ağız payı vermek teleşında imiş hemen mahallenin hiperaktif kızlarına haber uçurtturmuş şu gün şu saatte şura da olsun demiş haber ayla ya gidince ayla olmuş deli beyni kitlenmiş kızcağızın hiperaktif kızlar da ayla kızımıza o da seni seviyor galiba falan gibisinden laf etmiş ayla ben onu sevmiyorum ki demiş ama içi başka dışı başka söylüyormuş içi aşkın sularında dalıp dalıp çıkar iken dışı sahra çöllerinde susuz gezermiş neyse H.k bunu ikna etmiş ama aylada ki heyecan ve meraklılığı size bırakıyorum tasvir yeteneğim o kadar gelişmedi dahaca..

bronz master uydu alıcılarının sunduğu azimli bir kızın hikayesi devam edicek..

118 18 hayatı bağlar... herkeze 600 tl...

buluşma günü gelmiş çatmış ayla çok seviyormuş ondan böyle heyecanlıymış aşk gözünü döndürmüş biraz akıllıca olayları analiz etse kilolu bir kız olduğunu ve yakışıklı bir çocuğun kendisi ile ne derece ilgileneceği konusunda muhakeme yapamamış aşk işte başa gelince baş baş olmaktan çıkıyor.ama H.k larda bütün suç bence
ayla buluşma yerine 32dk önceden gelmiş hayatın da hiç bu kadar heyecanlı olmadığından çok saçma sapan dürzü hareketler yapıyormuş etrafta ki bir kaç insan ne yapiyor bu kız deli mi ne demesine bile gülüyormuş ve en sonunda hızlı bir şekilde gelen genci görmüş heyecanı H.k lardan aldığı haber ki heyecanın yarısı imiş tam ayla hoş geldin demek için boyun kısmını hafiften oynatacağı sırada genç ani bir hareketle lafa başlamış...

bronz master uydu alıcılarının sunduğu azimli bir kızın hikayesi devam edicek.

survivor pazar günü Show tv 'de

N.d:yaw benim kumum bile bi başka bakıyor dominik kumundan..

ayla adeta (bkz: yer yarılsa da içine girsem) olmuş çocuk makinalı pancar motoru gibi senin ne haddine vs vs işte bir kilolu ergen kızcağıza söylenmemesi gereken ne var ne yok ise sarf etmiş ve çekmiş gitmiş. ayla ağzından daha bir tam cümle kuramadan öyle kala kalmış ama bir anda 'bu anı unutma' diyerek bağırmış çocuk öyle bir bakmış ve gitmeye devam etmiş.
o andan sonra ayla hayatında yeni kararlar almış ilk önce zayıflamayı koymuş kafasına ve hep o anı hatırlamış o kadar çok istemiş'ki kafasında olayı bitirmiş.
6 ayda inanılmaz bir değişiklik göstermiş ve şuan da hala bakmakdan kendimi alamadığım mükemmel fiziği ve süpper saçları ile kendisi bana hayran bırakmıştır.
o genc e mı ne oldu? görmüş bizim ayla yı ama hala tipim değilsin mi ne öyle birşey demiş
ee ne demişler kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
evet işte böyle azmin zaferi bir hikaye okumuş bulunmaktayık.

bu hikayede ki kişiler ve kurumlar tamamen hayal ürünüdür.