bugün

utanmaları varsa utanması gereken vekillerdir.
milletin değil partinin vekilleridir.
mhp den soğumama sebep olmuşlardır. Şimdi onlar...
onlar azeri değil önce onu öğreneceksin! şii-fars ağzıyla oğuz türklerine hakaret etmeyeceksin!

rüzgar birliğinin yiğit ülkücüleri karabağ da ermenilerle savaşırken bunları iddia edenler ve onların torunu orospu çocukları anası rum babası ermeni olanlar karılarının eteğinin altında saklanıyordu!

ihanet sağ'dan, ihanet sol'dan!

ülkücünün bedduasına bile mahzar olamazsınız siz! dilinizi uzatmayın!
kaynak: tbmm tutanaklarıymış.

kaynak göstermeyen orospu çocuğudur. bu kadar net.

ulan, bir defa o dönem mecliste mhp diye bir parti yok, mhp'li bir milletvekili(alparslan türkeş de dahil olmak üzre) yok.

meclis'te temsil edilmeyen bir partinin olmayan vekilleri nasıl oy kullanıp azerbaycan'a ihanet edecekler.

ayrıca, yusuf ziya arpacık ismi ve rüzgar birliği kavramı ülkücü camia ile az haşır neşir olana yabancı gelmeyecektir. biraz araştırın mhp'lilerin azerbaycan ve karabağ için neler yaptıklarını idrak edersiniz.

siz bosna için toplanan yardım paralarını iç ederken, mhp'li gençler devlet bahçeli tarafından sırplarla savaşmak için örgütleniyordu, konuyla belki alakası yok ama bunu da belirtmek istedim.

bir insanın mhp'nin milliyetçiliğini sorgulaması için ya deli, ya da ondan daha milliyetçi olması lazım. ama bunu söyleyenler "apo'yu mhp asmadı ya" diyen göt kılları olduğu için ciddiye bile almıyorum.
hayaller aleminde yaşayan beyinlerin oluşturduğu vekillerdir.
çamur at izi kalsın işte yapabildiğiniz sadece bu.
itiraz edince bu söylenenlere, yok klavye delikanlısı falan filan dersiniz.
kaynak görmeden inanmayacağım haberdir.