bugün

(bkz: alya mey dormen)
ne zaman sütten kesildi, ne zaman anne dedi, ne zaman sevimli bi bıdık oldu, ne zaman dünyanın en pahalı yerlerinde en pahalı yemeklerin tadına baktı, ilk gazı nasıl çıktı, ilk tay tay adımı hangi ayda oldu, anası tarafından gözümüze gözümüze sokulan bebe.

ha bi de babası ömer abinin ayşe arman'ın sütünün tadını merak edip tadına bakmasının ( ayşe arman'ın sağ memesinden muhtmelen) ardından babasıyla süt kardeş olan konkon kelebek. valla lan, ayşe arman bi yazsında bahsetmişti bundan.

hele bi iyice dillensin, hülya avşar'ın kızı zehra gibi anasının köşesinde "ben de tüm çocuklar gibi londra'ya gitmekten hoşlanıyorum" tadında yazılar yazacak... eminim.
Kendini yazar zanneden,kendi hayatını en ince ayrıntılarına kadar yazılarında anlatan,kocasını pohpohlayıp öven ama ne ilginçtir ki kocasının parasından başka bi özelliği bulunmayan,aklı dar,mezhebi geniş kadın.
hakkinda pek tekin seyler soylenmeyecek cocuktur. *
ileride büyüyüp sağlıklı bir birey olması oldukça düşük ihtimaldir.

olsa dahi, annesinin kendisiyle ilgili yazdığı yazıları okuduğunda ciddi travmalar yaşayacağı kesin.

edineceği sosyal çevreyi, ve bu çevrenin kendisine bakışını hayal dahi etmek istemiyorum.
mükemmel derecede ingilizce bilen çocuk. bir lafı gözlerinizden yaş getirebilir, o derece konuşuyor. türkiye'nin en çok satan gazetelerinden birinde attığı adımı takip edebildiğimiz için çok şanslıyız. büyüyünce time dergisine kapak olur kesin.
köşe yazısı baş konusu olan çocuktur.
saçları da garanti ilerde ayşe arman gibi yapar.