bugün

(bkz: kürtlerin mersin kürtlerindir demesi)
Dilimizde tüy bitti laf anlatmaktan.
Hayır kendim için diyorsam şerefsizim ben zaten karadenizliyim bizim orda kürtün k sini barındırmazlarda kürtler adeta kangrenin vücuda yayıldığı gibi bedenimize yayılıyorlar mudahale edilmezse devletimizi öldürecekler.
dağ köylerinde yaşayan kürtlere hâne başına yılda 35 milyar ekme biçme yardımı adı altında verilen yardımlar vardır. not:pkk'ya en çok katılım dağ köylerinden olur.

bunun dışında çocuk başına 150 tl aylık yardım parası ve eğitime destek parasıyla birlikte toplam ayda 250 tl para verilir. 20 çocuğu olan bir aile ayda 5 bin tl yardım parası alır.

yine aynı şekilde türkiye'de 15 milyon devlet yardımı ile yaşayan insan var(bilin bakalım kim bunlar) 550 bin kişinin yaşadığı batman'da 450 bin kişi devlet yardımı ile yaşıyor.

iş sadece bununla da bitmiyor, ekşi sözlük'te ayrılıkçı türkler başlığına baktığınızda orada doğuda öğrencileri okutma maliyetini hesapladık. doğuda öğrencilere servis, beslenme, eğitime teşvik paraları ile birlikte çocuk başına yılda 5 bin tl para harcıyor devlet. zannedersem bu para ile batıda bir çocuk özel okula gidebiliyor.
destekledıgım onermedır ulkenın kurtulmasının tek yoludur.
gecenin bir yarısında sıcacık sütümü yudumlarken karşıma çıkarak milisaniyeler içinde sinir hastalıklarımın depreşmesine yol açan nesebi belirsiz bölücü örgüt.

bu ısrarınızın temel motivasyonu nedir seyyidi ? yani nasıl böyle her gece her gece ıngıldayıp zıngıldayabiliyorsunuz ?
sanrıları ve hayalleri belitleştirerek faaliyet alanlarını genişletmeye çalışan ruhsal bozukluk muzdaribi terapi grubudur.

bunlar abd'deki obama karşısında seçimden sikilerek çıkınca fema adlı toplama kamplarına kapatılacaklarına inanan cumhurikler gibi. yani türkiye'deki türk nüfusunun nisbi olarak birkaç kez katlayacağı bir etnik grubun yakın zamanda türk nüfusunu geçeceğine ve o zaman aralığında türk nüfusunun azınlığa düşeceğine inanan lunatikler ne kadar ciddiye alınabilirse bunlar da o kadar ciddiye alınabilir. siktiğimin mhkpli manyakları sizi !
(bkz: bölücü türkler)
anladığım kadarıyla k*rtlerin asker, polis, öğretmen, doktor kim varsa öldürmesini, yollara bomba döşeyip patlatmasını, şantiye basıp iş makinesi yakmasını mecliste bulunmalarına yeğliyorlar.

ben kendi namıma artık bunlara şaşırmıyorum. çünkü tıynetlerini az çok öğrendim.
görsel
"ımı çızım yılı bı ılmımılı" diyenler çok zeki, gerisi mal, yav he he.
paylaştım bir daha paylaşacağım, şehirler bazında doğum oranı istatistiklerine bir bakar mısınız güzel kardeşlerim? :
http://www.tuik.gov.tr/…haberbultenleri.do?id=16048

kürtlerin üreme hızının, türklerin üreme hızının en az dört katı olduğu malumken ve kürtlerin entegrasyonu başarısız olmuşken, hiç durup düşünmüyor musunuz?
"vay, ülke toprağı mı verilir!" diyorsunuz ama bu üreme hızıyla zaten 40 seneye kalmaz kürtler tüm türkiye'de çoğunluk olurlar. mal olan sizsiniz, idrak körüsünüz amk.

her şey toprak değil. yahu bir düşünün, avrupa devletleri göt kadar topraklarıyla neler başarıyor? bizler de hakkari, şırnak, muş, ağrı uğruna izmir'in, muğla'nın, istanbul'un, eskişehir'in geleceğinden feragat ediyoruz!

kabul ediyorum, ayrılma fikri tabularımızdan birisi ama devir tabuları yıkma devridir! çok geç olmadan uyanın lütfen!
bu işin altından en iyi referandumla kalkılır. referandumu çok seven akp hükümeti bu konuda da bir referandum yapsın. zaten sorular belli. "güneydoğuda kürt devleti kurulsun mu? ve sonrasında bir mübadele olsun mu?" bu referandum yapılsın. sonrasında sonuçlara göre hareket ederiz.

ancak kürtler bu referandumun olmasını istemeyecektir. sonuçların nasıl çıkacağı belli çünkü. dünya'da teknoloji gelişir, sağlık metodları gelişir, yaşam koşulları gelişir ancak bazı içgüdüsel şeyler değişmez, değişmiyor da. savaşlardan görüyoruz bunu. o bakımdan her sağlıklı düşünen türk insanı bu durumda mübadele isteyecektir. cihangir solcusunun da anadolu çomarının da kendi hakkını gözetmesi gerekmektedir artık. kendi topraklarımızı ve refahımızı kendini bu vatandan saymayıp da at koşturanlara peşkeş çektiğimiz yeter artık. 60 milyon nüfusa anadolu toprakları fazlasıyla yeter, petrole de çorak güneydoğu topraklarına da ihtiyacımız yok. refahımızı ilerletme yolunda adımlar atmalıyız artık. yenilenebilir enerjimiz bize yeter, topraklarımızda en güzel mahüslleri yetiştiririz. anadolu bize fazlasıyla yeter, ama şu iltahabı bi patlatalım artık.
star wars izleyip başlık açmak...

kardeşim ayrılıkçı nedir ya ?
Pkk trolistleridir.
"siz kimin topragini kime veriyorsunuz? ayrilmak isteyen her kim ise buyursun sinirlarimizin disina ciksin. yok fasist,yok kelleci,irkci falan zirvalamayin cocuklar,gencler.o topraklar turkiye cumhuriyeti topraklari.o sehirler hepimizin.evet cok kan dokulur velakin anlamayana,kabul etmeyene soyleyeyim: ayrilikci kellelerinden sinir cizdirmeyin bu millete!" sozlerinin muhatablaridirlar.
Allah akıl fikir versin dediğim güruh.
görsel
görsel

Katılmadığım, katılmayacağım gruptur.
Devletin tapusunu vereceğime Altay dağlarına Türkistan a geri dönerim.
yakında batıda birçok mahalle sur gibi olucak.
o zaman çok ah vah ediceksiniz bu adamlar aslında vatan severmiş. ne kadar akıllı insanlarmış meğer diyeceksiniz ama iş işten geçicek.
batıda bir çok mahallede surdan daha çok kürt var.
Yaşıyor mu dediğim ilginç bir birlik.
bir halta yaramayan milliyetçilik duygusu ile insan olma duygusunu biribirine karıştıran lisede ülkü ocaklarında kız meselesi için takılan ergenlerin oluşturuduğu birlik.
rumeli'ye kaçıp orada türk pkk'sı kurmak gibi hayallere sahip olduğu her hallerinden anlaşılan bölücü cenah.

4 yaşındaki evlilik dışı oğlum talha yusuf bunların isimleri her geçtiğinde baba diyor, bunlar hayallerde yaşayan ibneler diyor...
Kürtleri ırana göndermek gerek. Anadoluda kürt kalmamalı.
Dünyanın en gereksiz oluşumudur.
türkmen dağında gebertilip çukurlara atılan onlarca ülküdaşlarından biraz olsun ders çıkarmalarını beklediğim bölücü oluşum. bunlar ciddi işler çocuklar. adamı şalvarıyla sikerler vallaxi...
güncel Önemli Başlıklar