bugün

yaşı yetenler hatırlar, sinan çetin adlı kımıl zararlısının film gibi adında bir programı vardı. programın formatı gayet basitti; sevdiğinden, anasından, babasından vs bir küslük sebebiyle ayrı olanlar, programa çıkıp küs oldukları kişiden af diliyorlardı ve orada bulunan bir kapı vardı, barış manço'nun gülpembe'si eşliğinde açılırdı ve küslükten dönmesi beklenen kişinin gelip gelmeyeceği izlenirdi. şimdi yazınca farkettim de çok sikindirik olmasına rağmen, o zamanlar herkes geçip tv karşısında salya sümük bunu izlerdi. hatta bi ara programı ne alakaysa kaya çilingiroğlu da sunmuştu, ama o pek tutulmamıştı. böyle beyaz tenli hollanda korkuluğu gibi sunuyordu programı.

şimdi benim önerim, sürekli gidip gidip geri dönen aykut kocaman'ın bu programı sunması. hatta fb tv'de ve hatta futbol temalı. mesela mehmet topuz'la eski takımı kayserispor yönetimi arasında bir soğukluk var ve topuz helallik almak istiyor. aykut kocaman'ın sunumuyla kapı gene eskilerde olduğu gibi açılsın ve süleyman hurma'nın gelip gelmeyeceği falan beklensin.

şayet böyle bir program yapılırsa, bir miktar telif talep ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar