bugün

Şu bir gerçek ki abd tarafından pkk ya meşruiyet yaratabilmek için tasarlanmış ne kadar abuk fikir olay eylem varsa toplum istiyormuş gibi kamuoyu oluşturmakta görevlendirilmiş.
Gitar çalan pkklı haberleri ile zaten Misyon deşifre olmuştu.
Gotu tutusmus halde mektuplar yazmakta olan m. P. (medya pezevengi degil medya patronu )

Daha cok yazacaksin.
Özelleştirmelerde neyi kaça alıp kaça sattığını da yazsaydın.
eski postal yalayıcılardan.

ortada yalayacak bir postal kalmayınca 28 şubatta irticacı diye yaftaladığı ve başımıza bela ettiği reisicumhura sarmış.

hükumet kurar hükumet deviririm diyordun vakti zamanında aydın bey.

ıslığın dağı taşı deliyordu.

cebini doldurduğun sürece ülke de ülke insanı da umurunda değildi.

ne oldu şimdi?

ardını kollayan ağabeylerin nerede?
sen kasımpaşalıysan biz de kelkitliyiz, karadenizliyiz ifadelerindeki uslup nedense mektubun diğer paragraflarında devam etmemiş, genel bir eziklik, büzüklük, kırılma havası metne hakim olmuş gibi geldi.

Bana ipe sapa gelmez iftiralar atılıp, vatan hainliğiyle suçlansam, eğer bu iftiralar gerçekten haksız yere ise, karşımdaki kişi kim olursa olsun yazacağım mektup epey sert olur...
AKPKK ve HDPKK'yı başımıza saran medya patronu!
Kendisini tanımam etmem bir medya patronu. bu yazıyı yazmamdaki neden ise sosyal medya mecralarının birinde kendisi ile ilgili bir resim görmemdir. Ne aydın beyi tanırım ne görüşlerini bilirim beni de ilgilendirmez ama yakın zamanda kimlerle ters olduğunu tüm türkiye duymuştur.

(img:#848132)

resim yukarıda. resimde görülen takı Almanya Federal Cumhuriyeti Liyakat Nişanıdır. Kendisine 2009 yılında Türk - Alman ilişkilerine katkılardan dolayı verilmiştir. Diğer bez parçasındaki işaret ile benzerliği tevafuktur. Şimdi bu resim paylaşılacak halk zannedecek ki medya patronu teröre fon sağlıyor. sağlamadığını da bilmiyorum fakat halkı iyice keriz yerine koymak çok komik geldi. Halkımızı kafatasının içerisinde taşıdığı organını daha fazla kullanmaya davet ediyor satırlarıma son verirken sevgilerimi sunuyorum.
birilerinin yolsuzlukları ortaya çıkınca susturulmaya çalışılan medya patronu.

akp yalayıcısı kanallar sabah akşam aydın doğan haberi yaparlar.
hele hele sosyal medya trollerinin yapmış olduğu fotoşokları alıp haber yapacak seviyede anlayışları vardır.

zamanında aydın doğan sustuğunda iyiydi şimdi mi kötü oldu!

boşverin siz bunları siz nasıl yargılanırız diye araştırmalarınıza devam edin.
Komadan yeni çıkmış insanlar gibi ses tonu olan şahıs.
cem uzan'dan feci şekilde ayar yediğinden sonra pek ortamlarda gözükmeyen şahıs.
a haber yazboz programında konuşan cem uzan'a göre aydın doğan, Refahyol hükümetini devirmesi karşılığında poaş-petrol Ofisi'ni satın almış.

ayrıca iş bankası' nda chp'nin hisselerinin olduğunu söylüyor.
ben söylüyordum kimse inanmıyordu.

açıklamaya göre aydın Doğan'ın eski yöneticileri chp listelerindeymiş.
Canım ülkeme yazık eden gazeteci bu vatanın hakkını öbür dünyada nasıl verecek dedigim gazeteci medya patronu yazıklar olsun.

Edit: Eksileyen kişi aydın doganın çalışanlarından birisidir.
Miyadı dolmuş bir medya patronudur. Cem uzan onun bu gece fitilini ateşledi. Kara mehmet ve dinç bilginin durumuna düşecek. Devletle iş birliği yapılır ama güreş tutulmaz.
fetoyla beraber yok edilmesi gereken zattır. nefes alması bile bu ülkeye zarar ziyândır. aleyhine olacak her faaliyeti sonuna kadar desteklerim.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı 28 Şubat soruşturması için "POAŞ'ın özelleştirilmesine" dair tüm belgeleri istemiş.

poaş'ın özellşetirilmesi sırasında aydın Doğan'ın devleti 42.3 milyon dolar zarara uğrattığı iddia ediliyor. yıllarca fetö tarafından sümenaltı edilen dava şimdi yeniden görülüyor.

çanlar aydın doğan için çalıyor.

tik tak!
http://www.sabah.com.tr/g...batla-ilgili-kritik-talep
"yıllarca fetö tarafından sümenaltı edilen dava"vay amk,ciddi ciddi adam yüzü kızarmadan böyle yazıyor.kösele gibi surat.
Gazetelerinde cumhurbaşkanı kasımpaşalıysa ben de kelkitliyim demiş; cumhurbaşkanı ben kelkit'ten destek aldım derken doğan'da ben seçime girmedim ki, demiştir.
insanları erdoğan düşmanı yapmak için gazetelerinin yaptığı yalan haberler, yolsuzluklar, lekeli geçmişi yüzünden çok sıkışırsa ülkeden kaçıp gider. ama gel de bunu bu ülkeden başka gidecek yeri olmayan sığır kitleye anlat.

helooo, sığırrr, aç gözünü, keriz yerine konuluyorsun.
(bkz: yargılanacaksınız)
umarım üzerine gereğinden fazla gidilmez. fetullahçılar yüzünden adımız basını susturan ülkeye çıktı zaten.

yalnız şu da var... öyle bir sistem olmalı ki, medya sektöründeki işadamı başka sektörlerde ihale kovalayamamalı. çünkü basın gücünü manipülatif kullanabiliyorlar. buna bir düzenleme şart!
Adamın dibidir,en azından yalaka değildir..
insan öyle bir şok oluyor ki: https://twitter.com/maske...status/662728236380459008,

https://twitter.com/maske...status/662728567399149568
melisleri ağlatan türk müteşebbis.
uludağ sözlüğün de sahibi gibi olan kişi. adam medya patronu. ne yazsak siliniyor...
hakkında yazdığım entryleri ısrarla sildiren medya baronu. demek ki şimdi de bana sarmışlar.