bugün

aydinoglu isimli değerli yedinci nesil yazarın 11. bedbaht nesile karşı olan düşmanlık nedenleridir.aslında bu bir düşmanlık değildir.sadece aydinoglu nun 11.nesille aynı klasmanda bulunması ve değerlendirilmesinin hatalı olduğuna dair bir eleştiriden ibarettir.sıralıyoruz.
1- bir kere en başta bu sözlükte adını altın harflerle yazdıran oytunkaran hakkında gereksiz yere atıp tututorsunuz.bu adam ki sözlüğü entrylere boğmuş bir adamdır.ben dahi oytunkaran sekizinci nesil olduğu halde bu adama saygı duymayı kendimde bir borç biliyorum.

2- girdiğiniz entryler bir şeye benzemiyor.hele gece yarısı yazdığınız o cinli minli entrylerinize uyuz oluyorum.burası çocuk korkutma yeri değil.

3- aydinoglu ile olan diyaloglarınız saygısızlıkta zirve yapmış durumda.bunu da kabullenmem mümkün değil.zira ben 7.nesil yazarım siz 11.nesilsiniz.konumunuzu iyi öğrenin.

4- ekşi sözlüğe olan garip bir hayranlığınız var.o halde burada işiniz ne.gidin size değer vermeyip çaylak modunda sizi oyalayan o sözlüğe.sözüm ona kutsal bilgi kaynağına.

5- ben her yazdığıma bir gerekçe sunarken siz sunmuyorsunuz.

6- aşırı derecede 7.nesil gibi altın bir nesle hakarette bulunuyorsunuz.

7- bu sözlükte kıdem esasına uymuyor, önceki nesilleri adam yerine koymuyorsunuz.

8- son bu madde de sizin trolllük adına yazdığınızı , bunun içinde oytunkaran ve ben gibi değerli yazarlara saldırdığınızı belirtmek isterim.

not : aydinoglu bu yazısında kendisine 11.nesillerden gelen bir sorunun cevabını ayrıntılı bir şekilde izah etti.tüm eski yazarların takdirlerini ve teşekkürlerini kazandı.evet.
11. Nesil bir kız Tarafından reddedilmiştir nokta.