bugün

(bkz: devrimlerin rövansı alınıyor)
bu sıralar miting'lerde gördüğümüz akp karşıtları tarafından açılan anlamlı pankarttır. bugün onlarca askerimiz pkk tarafından şehit ediliyorken, siyasilerimiz kuzey ırak'a operasyon için bush'un emrini bekliyorlarmış, tayyip efendi bush ile telefonda konuşacakmış, o izin verirse operasyon yapılacakmış izin vermezse uzun süre askıya alınacakmış operasyon fikri.. ben onlar'a birşey söylemiyorum artık kendi türk halkıma sesleniyorum bu adamlar'a nasıl oy veriliyor, bu şehit'lerin hiç mi önemi yok.. bugün pkk'yı telsizine kadar herşeyi ile besleyen abd'den pkk'yi yok etmek için izin istenmektedir.. bugün abd'nin ülkemiz üzerinde ki kötü projeleri çok açık iken onlardan izin istenmesi ne kadar doğru gerçekten gülünçtür. ayrıca bağımsızlığımızın bu derece yok edilmesine gerçekten üzülmüş bulunmaktayım.. her gün şehit'ler veriyorken, başımıza bela olan bir örgüt'ü yok etmek için bile onlardan izin istiyoruz.. büyük önder atatürk bugün bunları görmüş olsa çok üzülürdü demek istiyorum ve ekliyorum atatürk bugün yaşıyor olsaydı zamanında kapıdan kovduğu emperyalist güçleri bacadan içeri alarak ülkemizin dizginlerini ellerine vermemiş olurduk..