bugün

bilmem kaç tl'ye 10.000 sms olmasa telefonu eline almayacak kişidir. bu 10.000 sms'i bitirmek için kendilerine bile mesaj attığı görülmüştür bunların ve çevredekilere 'bakın benim ne de çok arkadaşım var her dakika onlarla mesajlaşıyorum, çok popülerim' imalarında bulunabilirler üstüne...
Ergenlerden oluşan insan bölümüdür.Genellikle telefona bakmadan yazma gibi kabiliyetleri vardır.
boş bir insandır kesin.
ufak bir hesapla şöyle;
10.000 / 30 = 333
günde 333 mesaj, saate bölelim
333/24= 13
bir saatte 13 mesaj ise 5 buçuk dakikaya bir mesaj atan insan bu.
eğer 40 yapar deyip de o kaşarlanmış espriyi yapacağımı sandıysanız yanıldınız.hem yazık olum adama.
neyse konumuza dönelim 5 buçuk dakikada bir mesaj atan insan diyorduk.
ve dostlarım emin olun ki bu boş bir insandır.
tuvalette gerginlik dolu dakikalar. (toplu)
markette süt bulamadım aman tanrım !(toplu)
televizyonun kumandasını uzatacak olan? (toplu)
sevdiğim kız bana abi dedi.(toplu)
simdi kardeslik isteği yolladı.(toplu)
yaşayan varmıı ? (toplu)
heey ?(toplu)

gider böyle
10000 sms i bitiren insan? hayır insan değil.
parmak building çalışmıştır efenim.
sevgilim olduğu zamanlarda, benim de yaşadığım durumdur 10000 sms i bitirmek. eh, insan sevgilisi olunca mesajlaşıyor yahu *
Yarini çok seven + yarice çok sevilen fakat yariyle sadece mesazlasma imkanı olan insandır.
harflerin yazılı olmadığı tuş takımına sahiptir.Aynı zamanda telefona yüklü olan tuş seslerine manuelden bir yenisini daha eklemiştir.
tak,tuk.
fazla muhabbet tez ayrılık getirir, topluca smsleri iptal ediyoruz gençler.*
10000 sms i bitiren hayvan olarak değiştirilmesi gereken başlık.

edit: çünkü bunu insan gibi insan beceremez kolay kolay.*
13 sms/saat hızında mesaj atabilen insandır.

bu da gösteriyor ki 5 dakikada bir sms atması gerekiyor. (bkz: bunu yapan insan olamaz)
Arap kültürünü iyi kavramış ve benimsemiş insandır. (bkz: arap yağı çok bulunca götüne sürermiş)
geniş bir arkadaş kitlesine sahip bünyedir. gerçek öyle çok da hayrete düşürecek boyutta değildir. arkadaşlarının dini ve resmi bayramlarını, kandil gecelerini ve zonguldak ta ilk kömür madeni ocağının kuruluşu veya tapu ve kadastro müdürlüğünün kuruluşu gb yıldönümlerini kutlayarak tatlı görünmeye çalışan bünyedir. kutlamaya yıl dönümü arıyordur. her gün takvimi kontrol ederek acaba tarihte bugün ne olmuş, arkadaşların hangi yıldönümünü kutlasam diye kasan vatandaşlardandır. tez zamanda şifalar diliyorum kendisine.
ya ayda 10.000 entry girmeye kalkışırsa?
parmaklarının g*tlerine kaçmasını istediğim zatlar.
on bin baloncuk yutmuş kod adı çevresındekılerce işkence lakaplıı homosapiensgil.
liselidir.kızlara yavşamayı gelenek haline getirmiş insandır.
(bkz: ayda 10 000 entry giren bünye)
anti sosyal olması muhtemeldir.
parmak uçları nasır tutmuş insandır.
el ve ayaklarında aynı anda birkaç telefon ile yazmaktadır.
şu şekilde msj atandır.
a k
m o
ı y
n i
a m
(bkz: azimle sıçan mermeri deler)
insan demeye 10000 şahit isteyebilir.
impossible is nothing felsefesini benimsemiş insandır.