bugün

Genellikle fetişist olma olasılığı yüksek olan erkektir.
ekmek parasını kazanıyordur.

kendini bilmez zihniyetsizler tarafından fetişist olmakla suçlanıyordur.
her ata binen jokey mi oluyo diyeceğiniz durum.
Ayakkabı almaya gelen kızlarla daha bir ilgilenen erkektir.
Fetişist olma ihtimali de yok değildir.
ayak kokusundan ve nasırlı, mantarlı ayak görmekten bıkmış ve ayaklardan genel olarak iğrenmiş erkek olabilir.
Denemek istediğiniz ayakkabıyı zorla kendisi giydirmeye çalışanlar haricinde ekmeğinin peşinde olan bir işçi kardeşimizdir ama illa durun hanımefendi yardım edeyim uzatın ayağınızı lütfen deyip sevimlilik yapmaya çalışan orospu çocuklarını bıçaklayasım geliyor. Nedir yani bir ayakkabıyı kendi başıma giyemez miyim? Ayakkabının ayağıma tam olup olmadığını anlayamayacak kadar spastik miyim aq senin iş gerekliliğinin de nezaketinin de amına koyim. Yine sinirlendim.
2 yıl önce yazın çalışmıştım.
kadın ayakkabıları satıyordu kadıköy bahariye'de bir dükkandı.
benim gibi ayak fetişi birine tam olarak işkenceydi doğru duydunuz işkence.
türk kadınlarının bir çoğunun ayağı güzel değil ayrıca ince çorapların içinde leş gibi
kokuyorlar.

bir kısmının baş parmağın kenarında kemiği çıkık.

kadının biri geldi bağdat caddesinin kokoşlarından.

*şu ayakkabı ( insan bi rica eder kodum şoparı)
-buyrun hanfendi

onu denendi beğenmedi.
aralıksız 15 tane ayakkabı denemiştir.
bir de ben giydiriyorum bu koltukta otururken.

yarram taraklı ayağın var parmakların biçimsiz sandalet bakıp olmadı bu diyorsun.
ulan sik kafalı capon askeri o ayağa rizzoli sıralı otogaz sistemlerinin sunduğu arka sokaklarda gamze özçeliğin her bölüm giydiği birbirinden güzel ayakkabıları giydirsen ne olur !
(bkz: al bundy)
http://www.youtube.com/watch?v=PrIugnYyc8s
http://www.youtube.com/watch?v=IRCHBi0DRFg
ayakta durmalı bir işte çalışıyorlar. allah hepsine güç kuvvet motivasyon versin.
ima ettiğin şeyin ne olduğunu anlayabiliyorum. ama bu fetişin sadece erkekliğini kendine ispat etmeni sağlasa da diğer motivasyon kaynaklarını elinden alır.