bugün

Avukatlara soz hakki doguran tespit.
Yanlış önermedir. Ne kadar kötü özellikleri olsada gerizekalılık bunlardan biri değildir.(çoğunlukla en azından)
Gelir vergisi+kdv olmak üzere herhangi bir avukatlık ücretinin 1/3'ü avukatın cebine girmeden devlete gider. işte bu yüzden bile avukatlık yapmak esasında pek akıl karı bir iş değildir.
Dedi işsiz kamilin biri.
flat head hariç aq.

tamam tartışırız ederiz de adam konuşmasıyla etmesiyle gayet zeki.

biz salvo yaparken bile saygılıyızdır.

edit: bu avukat fatih mal ama orası bariz.
geri zekalı değilde çoğunun ilkesiz olmasıdır.

bir taraf hırsız işçi, diğer taraf haklı işveren. maalesef adalet sistemimizde çalışana karşı pozitif ayrımcılık var. kanunlarla bu sabittir. dolayısıyla siz çalışanınıza karşı herhangi bir dava kazanamıyorsunuz. bu söz konusu değildir. isterse sizden çalıyor olsun. istediğiniz kadar haklı olun ve bunu çeşitli belgelerle, güvenlik kameralarıyla, şahitlerle destekleyin. hakim neredeyse her şartta işçiyi haklı buluyor. peki bu nasıl oluyor. avukatı aracılığı ile tabi ki. avukatlar işçi-işveren davalarına balıklama atlıyor neden peki. çünkü oradan diğer davalara oranla daha fazla prim koparabiliyor. davalı olan işçiyle anlaşıyor. merak etme diyor senin haksız olman, hırsız olman hiç önemli değil. ben sana bu davayı alacağım diyor. 60 bin tazminatsa 10 bini benim diyor. 50 bin beleş parayı gören cahil balıklama girişiyor işe. hırsız olduğu halde avukatında desteği ile mahkemeden 60 bini koparıyor. sizde haklı işveren olarak, ss şekilde gidip tamam hırsız kardeş. sen benden çaldın ama olsun canın sağ olsun al benden sana 20 bin tl güle güle harca diyorsun. oda kabul ediyor. veya etmiyor.

durum maalesef bu. bu arada bu örneği kıçımdan sallamadım. yaşanmış bir örnektir. diyeceğim avukatlar geri zekalı değildirler ona göre.
universite tanidigim en akli basinda insanlar hukukculardi, sanirim sozelin en yuksek puanli bolumu oyuzden simdi degistiyse bilmem..
Avukatlar doktor reçetesi yazar gibi ceza yazmış yukarıda. 2 bucuk sene de bana yaz. Sanki vermidon yazıyorlar.

kayıt dışı not: bazi insanlar gerçekten mesleğinin ne anlama geldiğinin farkında değil. birileri vermiş "eline", yetkinliği ortalıkta manda boku gibi her yere sürünüyorlar.

değil mi avukat fatih.