bugün

hepsini toplasan %2 etmezler. hadi benim gibi deistleri agnostikleri de katıp %5 yapalım şunu. geri kalan %95 in derdi biz olmuş. ne yapalım çok iyisiniz deyip alkış mı tutalım?
küçük beyinlerini büyük felsefelere yormaya çalıştıkları için sonunda "eeöh saçma bu ya" deyip bünyelerine uygun olan sikimsonik hayatlarını yaşamaya koyulurlar.
hayır hayır hayır geç bu ezber lafları... sen aten inanmayacaktın, vicdanını rahatlatıp baktım araştırdım ondan sonra inanmadım demek için aklını bu düşünceler zehirlemeye başlayınca kör kör okudun araştırdın ve olacağın kişi oldun.
kapitalistler içlerinde olan komünizm hayranlığını gizlemek için komünizme saldırıyor demek kadar saçma bir mantık bu.
insan karşıtını eleştirir, onla mücadele eder bundan daha doğal ne var amk.
gidip bir naziye neden komünizme bu kadar karşısın denir mi?
bu da aynı kafa işte.
ataistler neye inandıklarını kendileri dahil bilmezler.
Zaten buyuk cogunlugu dinle cok ilgilendikleri icin ateist, deist vs. olmuslardir.... Keske kuranin kapagini acmadan din savascisi kesilenlerde biraz dusunse, incelese din denilen seyi sagda solda duyduklariyla ahkam kesmek yerine.
yalandır.

dağılabiliriz.
vicdanlarını susturma çabasıdır ve dine hakaret edip kendilerini rahatlattıklarını zannederek günlerin birbirini kovalamasına sebep olur.