bugün

Nasıl yolda yürürken sakat , kor topal bir dikkat çekiyorsa ateistler de öyle dikkatimi çekiyor.Bir şeyi anlamamak için ne kadar caba gösterilir onu anliyorum her seferinde.
Ya canım sen batsan ne olacak batmasan ne olacak
Türkiyede ancak yüzde 2siniz de yarısı neyi reddediyor neyi
Savunuyor habersiz,

anasına bacısına karısına ateistim ben diyemez, babasından götü titrer koşar bayram namazına herkesten önce kalkar, burada anca sözlüğe login olacak kadar bir varlık gösteriyor bir papucumun ateisti olarak,

Gelmiş burda ay hoca bana taktı çekiyor.
sivil hayatta soylenemeyen ozenti dusuncenin sozluk arkasina siginip dillendirilmesi olayidir.batani batmayani olunce anlarsin.
aslında tam tersi. müslümanların ateistlere batması. ben elhamdülillah müslümanım ve ateistler ile hiç bir sorunum yok dinime ve yaşantıma saldırmadıkları sürece. onlar kendi inanç özgürlükleri doğrultusunda bir seçim yapıp o yolu seçmişler ve bizim görevimiz onlara doğru müslümanlığı yaşayarak göstermek.
müslümanların da ateistlere batmasıyla eş değer olan durum.
Toplumda baskı var işte yüzde 2 koca bir yalan. Bir araştırma Türkiye'de ateist sayısını dünyada 4. olarak belirledi. Ben diyanetin araştırmasını söyleyeyim. Kuranın mealini okuyan kesim yüzde 7 ve yine diyanet diyor; Ateistler, ankete göre yüksek eğitim seviyeleriyle de dikkat çekiyor. Ankete katılanların ateistlerin yüzde 72’si üniversite veya yüksek okul, yüzde 17’si yüksek lisans veya doktora, yüzde 7’si de lise mezunu. Hemde müslüman sandıklarınızın yarısı müslüman bile değil. Neye inandıklarını bilmiyorlar. Çünü yüzde 93'ü kuran bile okumamış. Hoca ne derse o. Sorgulama olmayınca da direk inanıyorlar.
elinde tuttuğun elmaya biri gelip "bu aslında yok" deyince insan bir rahatsız oluyor tabi. yoksa banane.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar