bugün

Herifler hâlâ çıkaramadı. Acıyorum.
şu an başkalarına döşenmektedir.
bugün hala girdiği yerde durmaktadır.
Hâlâ çıkaramıyor garipler.
sakallı teröristleri su kabağı gibi sallandırmıştı. o korkuyu unutamaz yobazlar.
(bkz: he yaw he).
(bkz: şalcı bacı) şapka kanunu sebebiyle idam edilen bacımızdan haberi olmayan andavalların olduğu başlık
Kısa kalmış, az gelmiş borudur.
Ne yazık ki gerçek dışı bilgiler içeren entryleriyle algı yönetimi yapmaya çalışan yobazların üşüştüğü başlıklardan biri haline gelmiş o yüzden burası.
Atatürk ve onun ilkelerini benimsemiş atatürkçüler ne kadar çalışıp, hizmet de etseler bu ülkeye, öteden beri çıkar için dini kullanan, "allah, yallah" söylemleriyle göz boyayan yobazlar gibi boş laf ve yalanlarla algı manipülasyonunu becerememişlerdir işte. Onlardaki el çabukluğu, marifet ve ilüzyon olmadıktan sonra, boru falan boştur.
sünnilik denilen şey zaten arap kültürünün din haline getirilmesidir. peygamberin sünneti altında çaktırmadan 1400 yıl önceki arapların örf ve adetlerini dayatır insanlara.
dinci, yobaz, arap sevici, geri kalmaya mahkum insancıkları gösteren Atatürk işidir...
Ağır Atatürkçü din düşmanı kemalist yobazcılıkla uğraşan insanların geçmişe bakıp iç geçmesinden ibarettir. geçti canım o günler denilir ve geçilir.
bazılarının zoruna gitmiştir. evet en çok ona yakışıyor. bugüne kadar hangi semavi dinin insanlığa en ufak bir katkısı olmuş söyler misin? senin taptığın putun hiçkimseye bir faydası olmadığı gibi zararları da var.
atatürk ise en azından kendi milletine faydalı olmuş. ona tapmak tabi ki çok daha akıllıca.
bazı arapperestleri ortaya çıkarmış başlık. ama bu adam en azından dürüstmüş açık açık söylüyor evet arap kıyafetleriydi biz arap ız diye. helal olsun takdir ettim.
Spoiler
"tanrı sıfatı en çok ona yakışıyor. illa birine tanrı diyecek olsam atatürk e derdim."
Spoiler

Hahaha...

"Her ne ki haddi aşar o zıddına inkilab eder." demiş bir arap atasözü.

Ters tepen borudur.
bazılarının zehrini kustuğu başlık.
evet kemalistim ne olacak? ben atatürk e tapmıyorum ama tapan varsa da saygı duyuyorum semavi dinlere inanmaktan çok daha mantıklı çünkü tarihte atatürk kadar büyük işler başarmış başka bir insan bilmiyorum. tanrı sıfatı en çok ona yakışıyor. illa birine tanrı diyecek olsam atatürk e derdim.
Ya bunlar da bıkmadılar 90sene öncesi ile övünmeye; ata döşedi de tamam bravo da, bak şimdi sana döşüyorlar. Neden mirasına sahip çıkamadın madem.

Şu memlekette kemalist kadar geri kafalı kemalist kadar yobaz kemalist kadar gelişime kapalı bir başka kesim daha var mı bilemiyorum.
bazı arap sevicilerin zoruna giden gerçektir. vatan evlatları dediğin adamlar bizi sırtımızdan bıçaklayan çöl bedevilerinin kıyafetlerini giyiyordu.
burada dinci yobazdan kasıt denize döktüğü düşmanının kıyafetini giymek istemeyen vatan evlatlarıdır.

kemalcilere faşist demeye gerek yok.

her cümlelerinde bunu kendileri itiraf ediyorlar. düşmanlığın yobazlığa falan değil, bizzat müslümanlara olduğunu...
(Ezanı; haccı; kuranı yasaklamak gibi bir takım hayati hatalardır.)

Ancak Hala bununla tatmin olup, bununla övünüp. atatürk'ün inkilap ve icraatlarını chp yaptı diye seçim broşürlerine koymaktan, atatürk'ü parselleyip, sömürüp, su i istimal etmekten hiç mi hiç utanmayan, bulduğu mirası tüketip üzerine bir tuğla bile bir çivi bile koyamayan kemaliklerin dünyaya geleceğini bilse çoküzülürdü atam.

Zira o boru öyle zayıf öyle temelsizdir ki eğilip aynen geldiği yöne doğru bir kıvrım meydane getirmiştir;

Allah kurtarsın.
Şapka takmadı diye bir kadın bile asılmıştır atatürk döneminde düşünün bunların yaptığı zulmü.şimdi gelse bu zihniyet yine müslimanlara zulm edeceğinin kanıtıdır bu başlık
akıllara ziyandır. 5 sene daha yaşasa idi mümin diye bişi bırakmayacaktı ama olsun bu da güzel..
başkanlık sistemiyle kemalistlere iade edilecek borudur. Biz m.Kemal için rejim kurmuyoruz. Halk için, halkın isteğini getiriyoruz. Siz niye korkuyorsunuz ki? Gayri müslimler hesaba tabi değidir ler, rahat olun lütfen.
ulan yobazlar, 4 seçim kazandınız, hâlâ bizim getirdiğimiz rejim var. boru sağlam döşenmiş ki rejimi bir türlü değiştiremediniz.
bunların agababası da adını sileceğim diye ortaya çıktı, yakında kestaneyi çizdirecek o da.

(bkz: o saray sana mezar olacak)
malum tayfanın asıl zihniyetini gözler önüne seren laftır.

şu seviyesizliğe şu iğrençliğe bir bakın sayın yazarlar. ondan sonra, neden iktidara gelemiyoruz? bu zihniyet iktidara gelse, gücü elinde bulundursa bir düşünün olacakları. o yüzden bunlara iktidar olmak falan sadece hayal, sanal ortamlarda ehee meheee diye mastürbasyon yapıp rahatlarlar en fazla. o kadar.