bugün

öncelikle mor ve ötesi' ne erovizyon yolunda başarılar derim.

hemen giriyoruz konumuza, tanımımızı yapıyoruz. astarı yırtık ikinci sınıf eşofmanı giyerken tek ayağı sokup diğer ayağımızla zıplayarak cambaz olma durumudur tam olarak.

ayağınızı her zamanki gibi sokmak yerine değişik yöntemler izlerseniz bu cambaz sorununu çözebiliyoruz. örneğin ayağımızı tersten sokmak gibi. ama tavsiye etmem. acıyor.

bu astarı yırtık eşofman öyle bir dizayn edilmiştir ki, siz öyle yerlerinde yırtmışsınızdır ki eşofmanı hiç bir insan evladı cambaz olmadan giyemez. bill gates' i getirin, öyle kritik yerlerden nasıl yırttığınızı anlayamayarak size madalya verecek, akabinde sizi fahri hemşeri ilan edecektir.

benim amcamın oğlu sezai şu an nasada çalışıyor. nasadan gelmiş, almışlar çocuğu. tebrik falan etmişler nasıl bu kadar kritik yerlerden delmeyi becerdin diye.

getirin, dünyanın en zeki adamı kimse getirin. aynı kritik yerlerden delsin, ayağınız şak diye girecektir. o yüzden nasa bu tarz olaylara çok önem verir. türkiye' de gençlere gereken eğitim verilmiyor. yazık, o kadar beyin göçü.

devlet bize yardım etsin lan. pls.