bugün

Devlet düşmanı, pkk sempatizanı, askerden nefret eden herhangi bir kitle ile bir olmuş orospu çocuğudur. Birileri kendince haklı olan intikamının tadını çıkartırken öbür salak bunlarla bir olup 20 yaşında günahsız anadolu çocuğunu linç etmiştir.

O vuran herkesin eşit derecede anasını sikeyim.
Yemin ediyorum ulkemiz neden ileri gidemiyor anliyorum su an.

Muhalefet oyle gerizekali ki anlatamam amk. Asker sana sikiyor sen ona siktin suclusun.

Sen ona sikmadan koyunsun.

Tarafsiz kalsan otsun.

Ya amk salaklari bi siz akillisiniz dimi.

Sizin oldugunuz bi ulke nasil gelisebilir ki?

Veba gibisiniz lan siz.
suçsuz askerleri linç edenlerin tespit edilmesi ve cezalarının verilmesi lazım.yaşananlar vahşettir, masum insana dokunmak (ister üniformalı ister sivil olsun) katilliktir.
Askerin vurup vurup indirmemesinin bir hatasıdır.

Bu meydana inen soysuzlar gözlerinin yaşına bakılmadan taranmalıydı. Çünkü bu insanların anladığı dil buydu.. Bir gün hesap kesilecek ve bunu yapanlar yaptıklarını ödeyecektir.
Insanlik kalpten gelir. Gariban olmasi, yasli olmasi, dindar olmasi, zengin olmasi,Anadolu'dan olmasi, egitimli olmasi vs o kisinin iyi olacaginin teminati degildir. Bu noktadan sonra ulkede olan resmen iyilerin ve kotulerin savasidir, halkin uyumasi falan degildir; cunku dun gece ve bu sabah olanlar, o uyuyor sandigimiz ve kor oldugunu dusundugumuz insanlarin vahsetten ve sapikliktan milli irade adi altinda nasil zevk aldigini bir kez daha kanitlamistir. Kimse kor degil, herkes ayik ve kimse uyumuyor, hepsi herseyi bilincli olarak yapmakta;cunku kendini daha "erkek", daha "Osmanli", hayatta belki de ilk kez bir sey basarmis olarak konumlandiriyor - maalesef.
şu ülkede pkk binlerce insanı havaya uçurdu, ışid yüzlerce insanı havaya uçurdu, onlarca çocuk tecavüze uğradı, milletin katrilyonları söğüşlendi. hanginiz en ufak bir tepki gösterdiniz ne olduğunu bile bilmeyen şu 20 yaşındaki erlere gösterdiğiniz kadar?

görsel
"Darbeciyim, darbeyi destekliyorum" demeye büzükleri sıkmayan veled-i zinalarin meseleyi bulandirmak icin destekledikleri baslik.
Gaza gelenlerdir.
Allah onları bildiği gibi yapsın. kana susamış, gözü dönmüş o kadar çok insan var ki şuanda etrafta. ama lütfen her ortaya çıkan görüntülere kulak asmayın. kimileri içi boş iftiralar olabiliyor.

aşağıdaki fotoğraftaki kişi sakallı olduğu için eleştirilmiş, yaftalanmıştı. belki denilenler gerçektir belki de diğer fotoğraftaki açıklama bilemiyorum ama lütfen kışkırtmalara bölünmelere gelmeyin arkadaşlar. Allah sonumuzu hayır etsin.

görsel

görsel
O kadar kin doldum ki şu orospu çocuklarına bunlara bir yudum su verirsem, bir yardımım dokunursa şu kansız heriflere, şerefsizim. Alayının acı çekerek ölmesini diliyorum. Inşallah çocuklarının boğazı kesilir ilerde.
görsel
Kendi halkina kursun sikan, bomba atan asker görünümlü serserilerin maruz kaldigi muamele.
ilk defa mensubu olmaktan utandigim millettir.Igrendim ilk defa igrendim halkimdan.o elinde kemer olan serefsize laiklik ne,demokrasi ne desek ııı ııı der iki kelimeyi bir araya getiremez.Sokaga dökülen diger serefsizlerde aynı sekilde tabi.Ulan itler hadi pkkya karsi birlikte duralim sokaga inin deseler inecek misiniz? yada kemerinizi vuracak misiniz lan?!
Ama yemez demi?Hepiniz bir alay cahil bir o kadar aptal ve kansızsınız.Ama size alkis tutan sizi kahraman ilan edenlerde en az sizin kadar serefsiz ve kansizlar.Tükürdügümün güya milliyetci demokratları.
görsel
askerini linç eden millet,
daha doğrusu bizim askerlerimizi linç eden akitler ellerinde türk bayrakları ile kornalar çala çala geziyorlar.
inanın o bayrak sizin ellerinize hiç yakışmıyor.
çünkü siz, fırsatını bulduğunuzda o şanlı bayrağı yırtıp atacak, ışid bayrağı benzeri sikik bayraklarla ortalıkta dolaşacak itlersiniz.
şerefsiz millettir.
türk ordusunun askerleri için bunu yazan benim milletimden değildir;
(bkz: anasını siktik askerlerin anasını)
o da birşey mi askeri okulları bile kapadılar.

kanun var hukuk var filan.