bugün

çoğu hayalperest tatlı su solcusu tarafından rüyalar ve hayaller enlyeminde bol bol zikredilen ambole kelimeler öbeği.

lastik tuvalet terliği ile ağzınıza vurmak, yetmedi merdane ile dövmek istiyorum sizi.
(bkz: vay ananı arvrodını)
solcuların asla içinde bulunmadığı psikolojidir.

baştakiler gözünüzün önünde afedersin ananızı bafilese onda da bir hikmet bulacağınızı biliyoruz. rahatız o bakımdan.
Solcuların asla içinde olmadığı psikolojiymiş ahahah.

Gezide 48 saate hükümet düşücek diyenler solcu değil miydi lan?
koç grubuna karşı düşmanca davranan hükumetin mantık hatası yaptığını ortaya koyan hatalı düşünce.

--spoiler--
öyle olsaydı koç asılırdı avroyu 5 tl yapardı akp makepe kalmazdı. ne oldu, başlık sıçtı.
--spoiler--
euro'nun 3 tl'ye ulaşmasının ne kadar büyük bir sorun olduğunu göremeyip yine solculara saldıran angutları göstermiştir.
bu adamlar mı ekonomiyi yönetecek ? euro 3'te olur 10'da bu ekonomi yoksunu zihniyet başımızda olduğu sürece.
zaten anlasalar euro ve dolar bu haldeyken ben gerizekalı mıyım niye hala savunuyorum bu hükümeti diye oturup düşünürlerdi.
etkilerinden dolayı düşebilme ihtimali vardır. mesela sanayici abimiz erdoğanı destekliyor, dışardan mal alacaki dolar olmuş 2.2 tl, euro olmuş 3 tl, hangi parayla alsın? enflasyon artmış, yiyeceklere zam gelmiş. ister istemez insan ulan bu erdoğan acaba bu ülkeyi bok yoluna mı götürüyor diye düşünüyor.