bugün

zekadan yoksun olan insanın hislerinin tanımıdır efendim.

aman onu provoke ettim ihihih ben çok zekiyim.

şakacı seni. bende 5bin kişiyi miting alanında bdp arabasına yönelik kışkırttım. ama senin gibi sevinmedim. siktir git çay koy amk ya.
trolllük insanları birbirine düşürmek değildir.

bunu yaparken sözlük kurallarına uymak,

bunu yaparken adam gibi tanımlar kullanmak (#14896070)(gibi değil),(#14896321) (gibi hiç değil) (ve diğerleri gibi de)

ayrıca ben troll oldum lan çok zekiyim diye bağırmakta da değildir.

troll olan adam bu güne kadar herkesin bilmesine rağmen sabrını korur, adabına etiğine uygun bir şekilde troll olduğunu kesinlikle kabul etmez. e saygı da görür o zaman.

şimdi troll olmakla ünlü olmak arasında ki farkı karıştıran çocuklar bu tarz hezeyanlarla başlık açıyor, gerçekten işi bilen adamlara bok mu atıyor? yoksa gerçekten mi seviniyor? bilemedim.

bir kez daha söyleyeyim iyi dinleyin bi daha tekrarlamam;

bu tarz eylemlere kalkışan arkadaşlar troll değil ünlü olmuşlardır. ünlü olmak türkiye de çok kolay olduğu gibi sözlüğümüzde ise daha da basittir,

sen gidipte her gece kız kardeşimi sikiyorum üstüne de annemi koyuyorum iihiiiııh ihiiihııhhh ! diye gerzeklikler yaparsan, troll olmuş olmuyorsun fakat seni herkes tanıyor, çünkü kişilik bozukluğu akıllı ve zeki bir trollden daha çabuk dikkat toplar fakat kimse tarafından pek fazla siklenmez. bütün sözlüklerin troll leri,( adam gibi olanlarından bahsetmek gerekirse) sevmeyeni kadar da seveni, saygı duyanı ile anılır.

bunun sebebi ise gerçekten de mizahi yanı, zekası ve mütevaziliğidir.

unutma mal bir popüler olabilirsin ama troll olmak değişik bir iştir;

g*üven
ö*zveri
t*ecrübe ister...

analdın sen onu!
15 yaşında okulu ekmiş ergenler olduklarından bi nebze mazur görülebilirler. zamanla akıllı olacaklardır öyle umut ediyoruz.
her an diğer sözlük yazarlarından ayar yemek ile mükellefiyetin farkında olmadan bilinçsiz sevinmek.

troller yine de candır. onlar olmasa sol taraf ekşını olmaz.
(bkz: trolüm trolsün trol)

tanım: trollüğün aslında ne olduğunu bilmeyenlerin işidir.