bugün

tercih meselesidir. ikinci soru şudur: bazı malların oturup bunları düşünmüş olması bile fenerbahçeyi "sikledikleri" anlamına gelmiyor mu? süren başladı, düşünedur aslanım *
Evet fenerbahçe ye sikilmeye devam etmelisiniz. 2 transferle gotunuz dubai kulesi oldu dur hele yavru aslan henüz erken bu yorumlar için. Uefa yi aldınız geldiniz. Koyduk geri gönderdik. Gotunuzu yere yakın tutun.
iki iyi futbolcu aldı diye tuttuğu takımı bi bok sanan galatasaraylı söylemidir.
fenerbahçe galatasaray'ın ezeli rakibidir... tıpkı real madrid - atletico madrid gibi; bayern münih - 1860 münih gibi, barcelona - espanyol gibi...

her ne kadar artık çapı "gala"ya (biz avrupalı kulüpler aramızda cimbomu böyle çağırıyoruz) rakip olmaya müsait değilse de

fenerbahçe fırsat bulundukça siklenmeli, şöyle bir güzel siklenmeli dir.
eğer fenerbahçenin son zamanlarda verdiği mücadeleri başka takımlar verseydi şu anda sürünüyorlardı.
en azından senede iki lig maçında ve fırsat olursa kupa karşılaşmalarında güzelce siklenmelidir fenerbahçe.
şu gs liler zamanında bizim aldığımız anelkayı alexi ortegayı r.carlosu alsalardı, gotleri tavana vurup vurup düşerdi. neyse galatasaylılara bi hikaye anlatayım.
Maymun kurmus çilingir sofrasini ormanin orta yerine, kulhanbeyligi yapiyor.

O sirada zurafa ordan geciyormus, sormus:

- "Vay maymun Kardes, nasilsin?"
- "iyiyim be anam, iciyorum iciyorum aslana vuruyorum."

Zürafa tirsmis ve uzaklasmis. Derken Zebra gecmis, o da sormus:

- "Selam maymun abi, ne var ne yok?"
- "N'olsun be gulum hep ayni; iciyorum iciyorum aslani marizliyorum."

Zebra da uzaklasmis ordan. Bu kez kostebek, gecerken sormus:

- "Maymun ya naber?"
- "Iyilik kocum iciyorum iciyorum Allah ne verdiyse girisiyorum aslana!"

Kostebek de sivismis.

Ancak boyle boyle derken, olanlar aslanin kulagina gitmis ve aslan o tarafa dogru yola koyulmus. Cikmis maymunun karsisina:

- "Eee anlat bakalim maymun efendi, ne var ne yok?"

Maymun hemen kendine ceki duzen vererek yanitlamis:

- "N'olsun be abi, içiyorum içiyorum amcık amcık konusuyorum."