bugün

25 yaşındayım. 15 yıldır aynı kişiyle arkadaşım ve son 15 yıldır bir kere bile bir yere zamanında gelmedi amk. Hep bir bahanesi var. " beş dakika beklettik oğlum. Asansör geç geldi amk. Pandaların nesli tükeniyor. " gibi. Birde üste çıkar at yarağı. Böyle arkadaşlar herkesin mi var bir bana mı denk geliyor merak etmiyor değilim.
sinir bozan durum. 'seni lanet olası ıslak lavabo terliği!' diyeceğim alınacak diye demiyorum yüz buldukça geç kalıyor yahu.
Yüz bulmalarına da gerek yoktur. Yüzsüz, pişkin ve gavattırlar. Neden severiz bilemem.
BENiMDE BU TiP Bi ARKADAŞIM VAR SON BiR KAÇ AY ÜST ÜSTÜSDE ONUN YAPITIĞINI ONA YAPTIM HiÇ UMURSAMADIM BiR GÜN ÇOK SiNiRLENDi AĞZININ PAYINI VERDiM DERSiNi ALDI.ŞiMDi TIPIŞ TIPIŞ GELiYOR. BAŞKA iŞi OLSADA ERTELiYOR. HAKTIR BÖYLELERiNE ACIMAYACAKSIN.
randevulaşılan yere ilgili kişi gelmediği zaman terk ederseniz olay kapanır .bir daha ki buluşmaya zamanında gelmeyi edepsizlik yapmamayı öğrenir. sonuçta randevu saatine riayet etmekte bir görgü kuralıdır.
(bkz: okkb)
Burada herkes bir çözüm önerisi sunmuş. Ama bu arkadaşa hepsini yaptım. Geç gelince çektim gittim. Baktım başkasıyla oturuyor. Bir saat öncesinin saatini verdim baktım 20 dk geç geldi. Gamsız pezevenk.
(bkz: uzakyolvardiyazabiti)