çok ilginç. hakikaten de. bırakın arkadaşlığı filan, sırf iki üç kere mesajlaştı diye, o yazarın
yazdığı yazıyı beğenmemesine, ayar vermek istemesine rağmen yazmayan kişiliksiz insanlar var
bu sözlükte.

mazeretleri de hazır, "o benim arkadaşım. kötü bir şey yazamam." ulan duyan da herifi bir kız
uğruna sattı sanacak, ki o oluru olan bir şey gerçi de, neyse konumuz o değil.

uludağ sözlük, birbirilerine kollayan, grup halinde hareket edip aynı şeylere gülüp aynı şeylere tepki
veren çapulcuların mekanı haline geldi. farklı tek ses dahi çıkamıyor. espri anlayışlarından tutun
da kızdıkları şeyler bile aynı. inanın ki bu iğrençliğe zaman zaman tahammül etmekte
zorlanıyorum.

düşünebiliyor musunuz, bir insan sırf arkadaşı diye, yazmak istediğini yazamayan insanların
olduğu bir yer burası. birbirlerini ağdalayıp durarak kendi dünyalarında yaşayan karakteri
oturmamış insanların ego sığınağı.

bakın, benim burada çok yakın bir arkadaşım olsa, en çok onunla uğraşır, dalga geçer, ayar üstüne
ayar verip akşama da arayıp bir de telefonda taşak geçerdim. böyle şeyleri asıl arkadaşınıza, bir
şeyler hissettiğiniz birine yaptığınızda keyifli olur.

neyse şunu demek istiyorum, benimle iki kere mesajlaştı diye benim tarafımdan itin götüne
sokulmayacağını düşünen yazarlar varsa, şimdiden bu sözlükte yazmayı bıraksınlar.

ben, acıtırım, kanatırım, parçalarım ve parçaladığım cesetlerin kokusuyla uyurum. ve bunu
yaparken de, kim hangi başlıkta neyi yazmış, onu sorgulamam. yazıyladır benim derdim,
yazarıyla değil. o yüzden de bana mesaj atan yazarların benimle ilgili, yazdığım başlıkla ilgili ne
yazdıklarını bilmem. umurumda değildir çünkü.

eyyyyyyyy birbirilerine etek traşı yapıp sonra da koyun koyuna uyuyan yazarlar, benden
korktuğunuzdan ya da benim arkadaşım olduğunuzu düşündüğünüzden, benim hakkında kötü bir
şeyler yazmakta tereddüt ediyorsanız, yazamıyorsanız, şunu bilin ki, ben karaktersizlerle arkadaş
olmam. ayrıca korkudan bir şeyler söyleyemiyor olmanız, benim gazabımdan kurtulacağınız
anlamına gelmez.

yuhanna 3.2 pht, 4.cüz.. "onlar ki şatafatlı harelerden korktular... onlar ki nifak tohumlarını
vücutlarından çıkardılar... korku, yalnız bir ırmak gibidir, içinden malabadi köprüsü duyulur.."

bir yazıyla size küsen arkadaşlarınız varsa, onları nalbur çıraklarına hoplattırın. başka bir işe
yaramazlar çünkü. adsız
güncel Önemli Başlıklar