bugün

arda'nın sol taşağı olamayacak adamların çekememezliklerinden dolayı iddia ettikleri saçmalık.
(bkz: bsg çay koy gel)
eksiye düzenleme: aha arda'nın sağ taşağındaki kıl da burdaymış.
so bcak olma hadsesinden sonra sol bacağın birilerine girmesinden dolayı doğru olacak yaklaşımdır.
(bkz: duvarların dili olsa)
vatan hainlerinin söylemidir. bu ülkenin yetiştirdiği yıldızı çekememezlikten doğan söylem.
edit: hala çekememeye devam ettiğinizi gösteren bir eksi aldım. siz böyle devam edin ezikler.
arda nın daha iyi bir futbol ortaya koymasıyla sonuçlanabilecek bir durum. arda denen şahsiyet aslında hiç de cana yakın, sevimli, sempatik bir karaktere sahip değil. antep maçından çıkarken yaptığı artistliği görmeyen varsa bi izlesin derim ben. arda messi nin bırakın sol bacağını yani futbolculuk alanında karşılaştırmayı, futbol etiği anlamında da messi nin tırnağı bile olamaz.

not: ben bir galatasaraylıyım ama böyle kardeşim. doğrusu bu.
'hayat bayram olsa' gibi bir istektir. külkedisini anımsatır.dakika 60 olduğunda toplumsal sorunumuz olan antrenman eksikliği nedenli kondisyon yetmezliği sebebiyle, messi' nin sol ayağı bal kabağına dönüşecektir. bu sırada bal kabağını top zanneden ibrahimoviç messi' yi sakatlayıp takımın bir numarası olma hedefine ulaşacaktır.
eğer arda messi'nin sol bacağı olsaydı, messi sola çekerdi herhalde.
güncel Önemli Başlıklar