bugün

Uff snne be slk.s
Asla emin olamayacağımız bir soru. Net cevabı kız bile bilmiyordur.ama olabilir de. Hımm.
iki saat ne konuşuyosun amk? on dakikadan sonrası geyiğe girer ki 1 saat 50 dk geyik yapan kız aşık maşık değildir. canı sıkılmış ve kurban olarak seni seçmiştir.
sevgiyi böyle telefonda konuşma süresiyle anlayamazsın.
2 saat ne konuşulur bilmem. 15 dakikadan sonrası sıkıntı.
bukowski der ki; 45 dakikada sonra bir erkek ve bir kadın hala konuşabiliyorlarsa o iş kesinlikle yatakta biter.
2 saat konuşan derken bir kadın bir konu hakkında aralıksız 2 saat konuşabilir mi derseniz evet konuşabilir. Kadınlar hem anlatmayı sever hem de detayları işin içine katmaya daha hevesli oluyorlar. Hele de konu ilgi alanı olan bir konu olursa 2 saati bile asabilirler.

Bence burada konu olması gereken ne kadar süre konuşulduğu veya kimin kimi aradığı değil konuşmanın niteliğidir.

Konu bittiği halde konuşmaya çalışıyorsanız veya karşılıklı susmalar olduğu halde kapatalım demek yerine telefonda bekliyorsaniz esas mesele konuşmak değil o kişinin telefonda olduğunu bilmenin mutlulugudur.

Sizi Hiç dinlemeden size bir şey sormadan 2 saat konuşup kapatan kişi muhtemelen yalnız biri olduğu için dinleyen birini bulmusken konuşmak isteyen bir kişidir ama insan aşık olunca bu kadar bencil olmuyor
asık midir bilemiyorum ama sana güveniyodur. orasından adım gibi eminim.
Kankadır kız arkadaş olsa duramazsın.
aşık değildir, 0 900'lü hatlarda çalışıyor olabilir.
demek isterim ki biyolojik ve psikolojik genellemelere kapılıp saçma sapan çıkarımlarda bulunmayalım. her insan ayrı bir dünyadır sonuçta.
Evlenme teklifi etmek üzeredir.
Böyle açacak konu arıyorsa belki. Ama bir şeyler anlattıkça anlatıyorsa değildir diye düşünüyorum. Ben aşık olduğum biriyle konuşsam ya konuşacak bir şey bulamam ya da konuşmakta zorlanırım. Aslında ben genel olarak telefonda konuşamam mesela. Ama kızdan kıza değişir.
Değildir. Aşık olsa bu çocuğun işi vardır diye düşünür.
Bildiğin işsizdir. Evet.
Bukowski der ki; bir kadinla bir erkek 45 dk dan fazla konusabiliyorsa eger içinde kesinlikle cinsellik vardır.
Seviyordur. Hem seviyor hem de arzuluyordur.
merak etme, evlenince de pek farklı olmayacak.

akşam eve adım attığın andan itibaren, uyuyuncaya kadar hep konuşacak.
Zaman olduruyordur.

Benimle 2 saat konusabilecek kiz da yok zaten. Muhabbetim kisitlidir 10 dk da kapatmak ister.
Aşk bununla ölcülecek bir şey değil.
Samimidir.
Hayır çenesi düşüktür kadın milleti kardeşş.
Bence sıkılmıştır zaten bunların ne yaptığın belli olmuyor.
çene ishali olmuştur daha ziyade.
kafa utulemekten başka bir ise yaramaz.
iftara kadar vakit geçireceği bir enayi arıyor olabilir.
2 saat konuşan kızı bilmem de bir kıza telefonda iki saat dayanan ancak ölüdür. Derdim ama diyemem.