bugün

kredi kartınız veya başka bir sebepten dolayı işinizin düştüğü bankayı telefonla her aradığınızda sıfıra basın sonra beşe basın daha sonrada yediye basın, banka çalışanları diğer müşterilerle ilgileniyor tahmini bekleme süreniz beş dakikanın üzerindedir isterseniz filancanızı öğrenmek için bilmem ne tuşuna basın şeklinde sizi resmen şartlı maymuna çeviren bankanızın sizi aradığında aynı muameleyi arayan kişiye yaparak intikam almaktır.

acayip keyif verir insana denemek lazımdır.

+filanca bey/bayan bankamızın bir hizmeti hakkında size bilgi vermek istiyoruz müsaitmisiniz?
-vereceğiniz bilgi bireysel hesaplarımla ilgiliyse bire, kredi kartımla ilgiliyse ikiye bilmem ne ile ilgiliye beşe basınız.
+hönk
-bir üst menüye dönmek için sıfıra basınız
+ben en iyisi sizi daha sonra arayayım
-arama zamanını belirlemek için dokuza basınız
+dııt dııt dıııt
-kapak olsun bu da sana
şerefsizim benim aklıma gelmişti

demek isterdik ancak ve ne yazık ki sadece,

bunu niye ben dusunemedim diyebildiğimiz süper ötesi fikir.
ayıptır. orda ki lerde senin benim gibi insan onlar da çalışıyor biraz anlayış sahibi insanların yapmıyacağı eylemdir.
merhaba... ben jale. bilmemne bankasından arıyorum. bizden aldığınız kredileri düzenli ödediğinizi gördük ve size yeni bir kredi kartı veriyoruz. onay bekliyorum.
jale canım benim hızır gibi yetiştin. bende borçlarımı nasıl ödeyeceğim diye düşünüyordum. limit ne kadar?
biz sizi sonra ararız.