bugün

yalan mı heh? arabesk dinleyenler böyle acıdan tipi kayık hallerde ağlak suratlarla gezmiyorlar mı?!

vücutlarına zarar vermeye meyilli olan, sevgilisinin adını göğsüne kazıyıp kolunu jiletleyen, içinde stres patlatıp suratta sivilce çıkartan kimler?

şimdi kararında dinlenen arabesk müziğe karşı falan değilim, bir ölçüde anlarım da, ama metal müzik ne lan???

karanlık, böyle şeytanvari giyimler, suratlarını boyamışlar, el işaretleri falan... nesiniz olum siz? nasıl bir zevktir? o adamın sesi nereden çıkıyor? hadi gel de bu müziğe eşlik et! yok, valla ben yapamıyorum, ağzımdan başka ses çıkartabildiğim başka bir organım yok. *

ben her zaman metalci kardeşlerime yusuf islam dinlemelerini tavsiye ederim. allahın izniyle şifa bulacaklardır. * metal dinleyen kadınların çözümü ise evellah bende. randevu veriyorum. dımtıslı müzikler eşliğinde çook güzel üflüyorum. * para almıyorum he, kosmos rızası için.

iyi akşamlar.
Pop dinleyen kisinin isyani.Ozaman Demet Akalin dinlemek sana tek cozum olmus. Ulan git bi brutal yapmaya calissana olum bakalim girtlagin yetecekmi?