malın önde gidenidir, sığdır, duygu fakiridir bana göre.
ne istediğini biliyordur, benim gibi aptal değildir, aslında o haklıdır kendine göre.
kendine biçtiği değer, kişiliğine-kimliğine saygı değildir. ilişkisinin temeli sevgi-emek-vefa değildir bana göre.
eli de, kıçı da, başı da, herkeslerden değerlidir. arabası olmayan giremez(!) kendine göre.
Türk erkeğinin kriterlerine uyan iyi niyetli kızdır.
Sözlükte de görülebileceği gibi hiç çirkin erkeğimiz yoktur.
Hepsi kat kat kızlardan üstündür.
Arabayı da şu yüzden istemektedir.
Büyük coğunluğunu yakışıklıların oluşturduğu ülkemiz erkeğinin yanında
dışarıda gezmeğe kendini layık göremez.
Arabada hiç degilse birazcık kendini gizlemiş olur.
Zenginliği açıklamaya zaten gerek yok.
Gönlü zengin üstün nitelikli tek erkek ırkı işte yine bizim erkeklerimizdir.
garip bi durumla karşı karşıya kalabilecek, bir garipoğluyla garip bi sona doğru giden kızdır.
cok saçma olup sadece gösteriş meraklısı kızların istediği şeylerdir. ne var yani "araba şart mı" diyorum efendim.
Nefsine ket vuramamış kızdır. Kesinlikle bir gelecek kurulamayacak kız modelidir.
bu erkek aynı zamanda kibar, cömert, anlayışlı, ilgili, sadık olmalı.
sonunda, "amaann yakışıklı olmasa da olur" diyecek kızdır.
arabası ve güzelliği olan bayan aynısını napsın daha fazlası lazım karizma .
sadece rüyalarında mutlu olacak kızdır. zira zengin erkekler de fakir çirkin ve arabasız bir kızı sevgili diye koluna takıp yürümek istemezler. feriha biliyor da susuyor değil mi ama?
(bkz: yersen)
beyaz x5 li prens kalmadı doğan görünümlü şahin verelim e kalırlar.
arz - talep meselesidir. çok güzel bir kız ise tabi ki o kadar talip ve seçenek arasından en yakışıklı, en zengin ve zeki olanı seçecektir. sanki erkekler böyle bir şansı olsa güldür güldür"deki o kadını seçecekler. hayatın acımasız bir kanunu bu...
ilahi adaletle arabası olmayan fakir ve çirkin erkeğe muhtaç olur, merak etmeyin.