bugün

imralı tatil köyünün sahibi olan orospu çocuğu apo nun hükumete süratle yapılması emrini verdiği değişikliklerdir.

-canı çok sıkıldığı için 8 tane arkadaşını yanına istiyormuş.

hangi hapishanede böyle bir istek yapılabilir? dahası mahkumları bir arada tutmamak için f tipi cezaevleri inşaa edildi ama apo böyle bir istekte bulununca emrindeki akepe hükumeti kabul etmiş.

+canım sıkılıyor, 8 tane arkadaşımı buraya gönderin lan!
*tabi hemen, sen diğer emirlerini bildir.

-imralı-kandil görüşmelerini aydın, sanatçı ve siyasetçilerden oluşturulacak özel bir heyetin sürdürmesi.

bunun nedeni şu. ülkede sevilen sayılan bir takım insanları akil insanlar gibi bir özel heyete dahil ettirip bu insanların hayranlarının gözünde direkt olarak haklı pozisyona geçmesi. kolaycılığa kaçmak yani, pkk terörünü halkın gözünde meşru kılmak. emrindeki hükumet bunu da kabul etmiş tabi.

-villasına ek olarak çalışma odasının yapılmasını istiyormuş.

vay arkadaş, böyle yüzsüzlük arsızlık olur mu? özel çalışma odası(!) nedir ya? bu orospu çocuğu hapis cezası çekmiyor da biz mi yanlış biliyoruz. su-i misal emsal olmaz evet ama ben hapis yatıyor olsam aynı şartları isterim, gerekirse mahkemeye giderim. ne zaman ki elini verirsen, işte o zaman kolunu kaptırırsın.

+canım sıkıldı bi çalışma odası yapın bana.
*emrin olur.
+alt kata da oyun salonu açın. bilardo masası, oyun konsolları, şişme kadın neyin koyun.
*biz pezevenkliği iyi biliriz, not edelim şişme kadın, tamamdır.

müebbet yemiş birisinin emrivaki bu isteklerini çözüm süreci adı altında isteyebilmesi onun değil, bunlara müsaade edenlerin ayıbıdır.

türk milletinin onuruyla hiçbir zaman akepe dönemindeki kadar oynanmadı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/24528661.asp
tenis kortu, havuz, mini kafeterya gibi istekleri bulunmaktadır bu insan israfı adamın. ulan adam terörist başımı, başbakan mı? anlamadım ki biz 3+1 evimizde vergimizi verip vatanımız için çalışırken, bizim evimizde yok bunlardan yapma etme hükümet sen bunu yaparak halkını refaha mı? kavuşturacağını sanıyorsun ayıptır.