bugün

bir de sayın denmeye başlanan dönem vardır ki, insanı çileden çıkarır.
muhalefetin pis ağzına pelesenk olmuş konudur .

akan kan durdu ya şehit haberleri bittiya zorlarına gidiyor tabi ee napsınlar illaki onlarada malzeme lazım it gibi aranıyorlar .

ama iktidar ejderha gibi tın yani . gücünü milletten alan iktidar biraz sorun çıkarabilir yani gücünü paradan aldıgını sananlara .

zaten 2000 lerin başından beri izlediğimizde budur çok şükür .

3. köprüyü yapalım yapalım ?

olmaz !

dünyanın en büyük hava alanını yapalım ?

olmaz !

şunu yapalım ?

olmaz !

bunu yapalım ?

olmaz !

neden ?

sen onları yaparsan ülke kalkınır ve oy sayın artar buda bizim iktidar olma şansımızı %2 den %1 e düşürür bu yüzdende olmaz .

alın size günümüz muhalefet zihniyeti .

şunu elimi vicdanıma koyarak ve çok rahat bir şekilde yazmak istiyorum oda şu.

şu andaki bazı muhalefet partileri türkiyeye pkk dan kat kat daha çok zarar veriyor en başta cehape . nasıl ?

vatandaş kisvesi altında tabiki . top tüfeğe gerek kalmadan . bilnçli yada bilinçsiz onu size bırakıyorum artık .

gazi mustafanın getirdikleri kötü muhalefetide bitirecektir evel allah . heleki ben kemalistim diyipde din ve inanç ögrülüğünü g.tünden anlayanlar ve yahut anlamak istemeyenler .

seçme ve seçilme hakkını göz ardı edenler .

bunların hepsinin üstesinden gazi mustafa kemal gelecektir . ve şimdi ben kemalistim ben bokum ben püsürüm diyenlerin hiç biri bir daha atatürk bile demeyeceklerdir .

bundan adım gibi eminim evel allah .

sandık herşey demek değildir demeye başlamaları sizce nasıl yan çizmenin habercisi olabilir ki ?

sandık hiç bişey oldu onlar için yani neden ? çünkü sandıkdan çıkmak g.t istiyor oda onlarda olmadıgı için ne kadar kirli yol varsa onu zorlayacaklar .

gezi parkı tencere tava artık bilmem anlatabiliyormuyum ?

hak yolunda bulamadıkları saygıyı sevgiyi bok yolunda arayacaklardır ki zaten başka seçenekleride yoktur öyle bir zihniyetin .

hee zihniyetleri farklı ve iyi olsaydı pek tabi sandıklardan çıkabilirlerdi bu çok kolay ancak onlarda kibirde varya geri adım atmak olarak görecekleri için kendi kendilerine yolları kapatıyorlarda farkına varamıyorlar . buna sebebde basiretsilik olabilir herşeyde olabilir artık .

sen milletine koyun dersen aptal dersen o milletten oy değil selam bile alamazsın . oy alamayıncada ne olur ?

uzaktan koyunlr gibi iktidarı seyrederler uzaktan çamur atarlar yapışmazsa izi kalır hesabına ama nerdeeee iktidar ejderha ejderha .

türk milletinin % 50 bir çatı altında topklamak öyle her babayiğide nasip olmaz . akp yi arkası boş sanıp ver yansın edenler seçim günleride bu yüzden duvara çarparlar birde bakarlar ki akp nin

arkası hiçde boş değildir osmanlı tokatı gibidir yani .

basiretsizlik çok kötü birşeydir yani uçurumdan düşeceklerini bile bile koşarak balıklama o uçurumdan atlamak gibidir yani .

zaten kemalistlerin gazi mustafanın sandıklarını hiçe saymalarıda bu yüzdendir basiretsizlik .

sandıklarıda akp getirmiş ya tabi . partili sistemide akp getirmiş ya tabi . mesela din ve inanç özgürlüğünü akp getirmiş ya .

daha durun bunlar ne şekillere gireceklerde bir daha atatürk demeyecekler . ben o günleri sabırla bekleyenlerdenim .

gazi mustafa kimsenin uşağı değildir özelliklede cehapenin yada kemalistlerin bunu görücez .
akp döneminde başlanmıştır. işin kötüsü artık herkes alıştı bu söyleme. imralı veya öcalan laflarını sıkça duyuyorum, çıldırıyorum. adam terörist lan bildiğin dağlarda gezen, domuz avlayan, kıçını taşa silen bir tip. ayrıca bebek katili. adam gibi biri çıksada söylese bu adam bebek katili değil miydi ne ara imralı oldu öcalan oldu diye. işte oyum o adamındır.