bugün

ismiyle dikkat uyandıran sözlüğün en yeni çaylaklarından(yazar olunca değiştirilecektir bu çaylak ibaresi).
verdiğim sözü tutarım:
ismiyle dikkat uyandıran sözlüğün en yeni okunası,sevilesi,samimi yazarlarından biri.
ilk oyunu benden almış komiklik potansiyeli yüksek, oyuncu yazar.
nezaket timsali, bilgili, ilk mesajdan sonra mesaj yazarken kasılmama neden olmus yazar*
kendisine ayar verdiğini sandığı bir yazara bile özel mesaj ile sözlük tarihinde hiç karşılaşılmayacak kadar kibar bir dille açıklama yapan, nezaketi ve kaliteli entryleri ile sözlüğe dahil olmuş, ilgi ile takip ettiğimiz yeni yazardır, hoşgelmiştir.
cezaevinde yazılmıs ve ahmet kaya bestesi gibi duran şiir başlıgı.

kac zamandır yuzum traşsız, antipatik oldum anne.
bedenim bir hapishane mantarı gibi,
- ellerim yitik.
.....
antipatik oldum anne! su sıralar iyi degilim,
beni görmeye gelme, gelme anne.

ayrıca (bkz: beni bu guzel havalar mahvetti)
anketli nickli bir yazar daha.yazilari takip edilesidir.sozluge bir ruh katicagina inaniyorum.sozluge hos gelmistir.
pek bir kibar yazar..attığım ilk mesajdan sonra biraz rahatsız oldum şimdi * * *
ilgiyle takip ediyoruz..
hakkında entry girilmeden evvel, ceketin önünün iliklenip, müsaadenizle diye mesaj atılması uygun olan, entry i girdikten sonra ise göndereceği teşekkür mesajına * ''rica ederim efendim, ne demek, iyi günler dilerim'' şeklinde cevap verilmesi gereken, aksi takdirde kaba atan alir sporun durumuna düşülebileceğini bildirmek istediğim, yazdıklarımın kesinlikle bir espri olmadığını da belirttiğim, her zaman ve her yerde bu tarz insanlarla karşılaşmak, irtibatta bulunmak istediğimi de eklediğim kibar ve düzgün yazar.
- antipatik oldum anne
- aferin oğluma !!!
- ...
- pardon ne dedin ???
ikinci nesil yazar.
(bkz: #1856919) bunu yazmış, helal olsunu benden almış, uzunca süre yüzümde tebessüme yol açmış yazar kişisidir.