bugün

dünyanın başına yıkılması manasına gelir.

şimdi anan, baban için giyse bu jartiyeri tamam diyebilirsin. bir nevi rahatlatırsın kendini ama daha beteri şöyledir;

akşam olmuştur. ailecek güzel bir akşam yemeği yemişsinizdir. günün yorgunluğu yemeğin güzelliği ile birleşince bir mayışma bir kıpraşma olmuştur vücudunuzda ve televizyona yapışmışsınızdır. oradan anneniz çıkar ve bey ben merve'lere gidiyorum kahve içicez der. melun babanız her zaman ki siklemezliğiyle ne yaparsan yap bakışı atar ve anneniz kendi odasına geçip hazırlanmaya başlar. o arada aklınıza 1 haftadır ortalıkta gözükmeyen donlarınızın akıbeti gelir. hemen annenize yol alırsınız ve tam odanın kapısını açacakken birden toparlandığını görürsünüz. o arada gözleriniz inanılmaz bir ayrıntıyı görmüştür. beyninizin size oyun oynadığını düşünürsünüz. slow-motion'da o anı tekrardan adeta replay tuşuna tecavüz edermiş gibi yaşarsınız. o an annenizin bacağında jartiyerin ufak bir parçası belirmiştir. bir telaşla kapatır ve ne oldu oğluşum der? iç ses: bana oğluşum deme kapppee! derken ağzınızdan donum nerede sözleri dökülür. yıkadım oğlum kurusun giyersin cevabını alırsınız ve usulca odanıza dönersiniz...

birkaç saat sonra anneniz geri geldiğinde otur hele ne yaptın anlat diye sohbet açarsınız gelen cevap takdire şayandır. ayy hiç oturamam şimdi yatıcam oğlum der. ney ney ney? oturamaz mısın? neden oturamıyorsun diye iç geçirseniz de tamam diye geçiştirirsiniz. yüzüde beyazlamıştır sanki biraz garip bişey olmuştur. duş alır ve yatar. lanet olsun.
(bkz: nasıl gavat olunur)
(bkz: orospu çocuğu olmak)

not: alınmaca gücenmece yok. jartiyer giyip mervelere giden anne? hadi o.ç yi geçelim yinede en iyi ihtimalle lezbiyen çocuğu olursunuz.
Annesinin jartiyerinin ucunu gören manyak evladın fanteziler silsilesine geçiş yapması, dolayısıyla oturup hikâyeyi kaleme almasıdır.
Bir jartiyer ucundan sapık kafaların ne yöne gideceğini görebilmekteyizdir. Bunlar bu kafayla adam bile vurdurur hacı!
sabah sabah moral bozan durumdur.