bugün

an itibariyle keşfettiğim ve değerlenebileceğini düşündüğüm sözlüktür.
Gündüzleri pek kimselerin olmadığı ancak geceleri çok samimi ve eğlenceli bir ortamın olduğu özgür ve güzel sözlüktür.

Sözlük spot,olanından değil .com dan bahsediyorum. Kutsal ankaç...
Ankasozluk. com geceleri samimi bir ortamın oluştuğu bir sözlük. Takdir ettim onları ozgurluklerini şuana kadar iyi korudular.
29 ocak 2015 gecesi mesut yar'ın programı burada laf çok'a ziyaret düzenleyen sözlüktür.

yazarlar sözlükte bir başlıkta (http://ankasozluk.com/30%...0%C3%A7ok%20ziyareti.html) organize olarak programı twit yağmuruna tuttu. sonunda mesut yar yazarlardan birinin twitini okudu. ilker ayrık "balıkesir'in ankaç köyü olarak filme gittik çok güzeldi." yazan twiti duyunca şaşırdı* ve "sete gelmişlerdi" diyerek durumu toparlamaya çalıştı, balıkesir'de ankaç isimli bir köy olmamasına rağmen.

video: https://www.youtube.com/watch?v=JaEWO9dbzp4
tan ağarırken koyulaşan muhabbeti bir başka olan sözlüktür. inci sözlük 1. ve 2. nesil yazarlarından bu sözlüğe geçenlerle bizzat görüştüm. yeni kurulmasından ötürü enteresan, salak yazarları var ama genel olarak iyiler.
Inci sozlugun liselilerinden sıkılan kemik kitleyle acilan sozluktur. Temasi incinin ilk halidir.
inci sözlükten sonra eski tasarımlı formatsız sözlük arayanlara öneririm.
çok kaliteli yazarları olan incideki ergen akımına tepki olarak doğmuş sözlük

özellikle polat alemdar nickli co-modları takibe değer bir şahsiyettir.
bazı sebeplerden dolayı internetten uzak kalmıştım geldiğimde sözlük patlamış burada ankasözlük yazarı varsa bilgilendirme yada yeni bi oluşum vs. ne varsa haber ederse çok sevinirim.
Serkan'a yeni format tepkisiyle açılmıştı. Sözüm ona buraya da saldırıya gelmiştik. Ulu'nun nasıl bir boşluğuna geldiyse Sol framei yarım saat sikerttik hahah. Önce güzel muhabbet döndü kısa zamanda bir sürü üye topladık ama çabuk bozmuştu. Aklıma geldi öyle...
Küllerinden doğar..