bugün

güzelliğinden öte, çocuklara olan sevgisi ve insanlara olan yakınlığı ile dikkatimi çeken bayan. dikkat ederseniz filmlerinde bazı sahnelerde çocuklarla iletişim kurarken; o gözlere, o bakışlara, o gülüşe, dikkat edin gerçekten çok samimi. resmen çocuklarla çocuk oluyor o an. annesi ve babası da çok ünlü oyuncularmış zaten. ayrıca karizmatiktir.
original sin filmindeki sevişme sahnesinden sonra büyük üne kavuşmuş seksi hatundur.
odamın duvarlarını süsleyen, dünyanın sekizinci harikası mükemmel bir bayan.
Erkek kardeşiyle ensest ilişki yaşamış itici aktristir. Bir dönem bayanlarla da birlikte olduğunu itiraf etmiştir. 3 yaşındaki çocuğuna cep telefonu almış olan hatun modelidir.
türkiye de çay içerken bardağın yarısını boş görürse şaşırmaması gereken, o boşluğun dudak payı olduğunu bilmesi gereken hatundur. (öyle dudağa, böyle pay)
popularitesini yitirmis hatundur. afrikali, vietnamli yavrucaklari evlat edinip ailesinden ayirmasi bile sevilmemesi icin yeterlidir.
libyalıları ülkelerindeki rejim karşıtı devrime katılımlarından dolayı övmüş ünlü.
(bkz: taş)
altında son model jip ile libya'lıların 'acılarını' görmeye gitmiş kişi.
sözde iyi niyet elçisi emperyalist abd'nin sempatik görünmek için kullandığı bir piyon. ne abartıldığı kadar güzeldir ne de iyi kalpli bir melek. popüler kültür bu piyonlarını öyle bir şişiriyor ki sanırsın cennetten inme huri anasını satıyım.
lise yıllarında aşık olduğum kadın, uğruna uzun saatlerimi banyoda feda ettiğim dünya güzelidir lakin zamana karşı duramaz o da. yaşlandın be angie, ben de değiştim.
herşeyden önce gülüşüne hasta olduğum kadınsı taş hatun. Bi bunun gülüşü, bide Julia Roberts'ın. Ama Angie'cim biraz kilo alsa iyi olacak, kemiklerini saymaktan güzelliğini göremez olduk.
tüm kadınların benzemeye çalışıp maymuna döndükleri hatun. angelina lan o ayşe fatma değil.
(bkz: anzerli jolie)
alternatif olarak.
zaman zaman güzelliğiyle beni bıdı bıdı'ya maruz bırakan devasa taş aktris. japon televizyonuna verdiği bir röportaj esnasında ünlü bir şaka programının atraksiyonuyla karşılaşan ve verdiği tepkiler ve mimiklerle beni benden dahada çok alıp uzaklara götürmüş jon voight evladıdır kendileri.
tekrar yavrulayacağı söylenen üçü öz üçü üvey altı çocuk annesi.
pörsümüş dudaklara sahip sinema oyuncusu.
hamileymiş yeniden. bu sefer biraz kilo alıp daha da vermesin rica edicem, fıstık gibi karı iskeletora döndü resmen.
bir zamanlar dünyanın en güzel kadınıydı.
an itibariyle dolgun dudakları pörsümüş dudaklar olarak anılmaya başlanan bayan dudaktır. hamileymiş birde efenim.
ONA BAKIP ESTETiK OLANLAR VAR.
4. biyolojik çocuğuna hamileymiş diye bir dedikodu var.
güzellikte üstüne hala birini tanımayamadığım hatundur. eskisi gibi olmasa da hala taştır.
salt adlı filimde ki oyunculuğunu çok beğendiğim gerçi oyunculuğunu tüm filmlerde konuşturan hatun kişisi.
brad pitt i amacına uygun kullanan akıllı kadındır. dördüncüye hamileymiş. bu gidişle bir futbol takımı kuracakları kesin.
beline kuvvet enci, arkandayız anacım.